Virgin Star - negatīva komentāri, viedokļi, cena, oficiālā mājas lapa
Potencialas

Virgin Star ā€“ negatÄ«va komentāri, viedokļi, cena, oficiālā mājas lapa

es gribu jums pastāstÄ«t par Virgin Star. A pirms gada es dzemdēja meitu. Vēlu piegāde ir radÄ«jusi ievērojamu vājināŔanos iegurņa sēžas muskuļus. Es vairs izjust prieku intimitāti ar savu vÄ«ru, un viņŔ sāka mājienu, ka ā€œturā€ Es neesmu tagad ā€¦ ļoti DrÄ«z es uzzināju, ka viņŔ ir saimniece ā€“ meitene 15 gadus jaunāks. Es biju ļoti apbēdināts.

Sāka veikt speciālus vingrinājumus, lai samazinātu muskuļus maksts. Es nezināju par Virgin Star. Bet ā€“ jÅ«s zināt ā€“ mazu bērnu uz rokām, pastāvÄ«gu nogurumu, depresiju. Es lēmumu, ka es nekad varētu piesaistÄ«t fiziski, jo pat mans mīļākais personai ā€“ mans

vīrs apstājās redzēt mani kā sievieti. Nav

zināms, ko es bÅ«tu celta tādas domas, ja jÅ«su labākais draugs ir skaidrs piemērs spilgti, pārliecināti sieviete, kas nekad nav bijis jauni fani ā€“ vai apmaksātu uzmanÄ«bu uz manu blāvi izskatu. Viņa man pastāstÄ«ja par neapstrādātas zvaigznes nozÄ«mē, ka atgriežas sievieÅ”u jaunÄ«bas.

Kas ir Virgin Star

Es sāku studiju informācijai par želeja Virgin Star, internetu saistītu, daudz materiālu un izstrādājumu, pat bildes atrada pirms un pēc tam, izmantojot krēmu. Es uzzināju, ka vājas muskuļi ne tikai ietekmē intīmo dzīves partneriem. Tie var izraisīt dzemdes prolapss, biežas infekcijas, un pat problēmas grūtniecības laikā.

Ražotāji Virgin Star apsolÄ«ja, ka krējuma savelk iegurņa sēžas muskuļus uz Ä«su laiku, un atkal padara tās elastÄ«gas bez jebkādas piepÅ«les no jÅ«su puses. Virgin Star ir paredzēta lietoÅ”anai telpās un ārpus telpām. Tas samazina muskuļu intÄ«mas un daudzus gadus uztur tos labā stāvoklÄ«. Tas ir rezultāts tāds pats kā tad, ja jÅ«s veicāt maksts PLASTY, tikai daudz lētāk un nesāpÄ«ga. Turklāt, lielisks rezultāts ir garantēts, neatkarÄ«gi no iemesliem, kas noveda pie Ŕīs problēmas. Šāds brÄ«niŔķīgs efekts, sniedz Ä«paÅ”u saistvielas krēmu.

ražotāja solījumi krāsotas pārāk ideāls attēlu, un es sāku meklēt reālu klientu atsauksmes par želeju Virgin Star un atsauksmes ginekologi par neapstrādāta zvaigzni.

Es nolēmu izmēģināt Å”o krēmu, jo Ä«paÅ”i piemērs draugs bija priekŔā acÄ«m, neskatoties uz to, ka ir arÄ« negatÄ«vas atsauksmes par neapstrādāta zvaigzni, apmierināti klienti bija daudz vairāk. Drew absolÅ«ts dabÄ«gumu produkta, un tas nozÄ«mē, ka nav nekādas blakusparādÄ«bas un kaitÄ«go ietekmi konservantiem.

Ar Virgin Star

patieŔām ir libido palielināŔana, tas mazina sausumu, atjauno jutīgumu nervu galiem un pat atjauno audus. Es tieŔām pamanīju sadzīŔanu iekaisumu un kairinājumu, un balināŔanas ādas no kaunuma lūpu. Blakusparādības nebija, bet jebkurā gadījumā grieŔanas vitamīniem atjaunot maksts floras.

Vēl Ŕī instrumenta priekÅ”rocÄ«ba ir lietoÅ”anas ērtumu. Es atklāju to, kad es izlasÄ«ju lietoÅ”anas pamācÄ«bu.

LietoÅ”anas instrukcija krējuma Virgin Star

Šeit ir norādījums, pamatojoties uz pieteikumu želeja neapstrādātu zvaigzne:

 • Pēc Å«dens attÄ«rÄ«Å”anas daži nelieli pilienus gēla piemērots vulvas, aplikators (ieskaitot) vienmērÄ«gi daļa iekŔā vagÄ«nā, tas ir vislabāk to darÄ«t, ir
 • Lai iegÅ«tu labākos rezultātus, pēc krēma uzklāŔanas tas ir iespējams, lai saspiestu, lai iztaisnot muskuļus intÄ«majā zonā 7-10 minÅ«tes.

Instrukcija ļauj veikt

procedÅ«ru reizi dienā divas reizes nedēļā. ĀrstÄ“Å”anas kurss ir 1 mēnesis, bet uzlabotas gadÄ«jumos to var pagarināt lÄ«dz 2-3. 1 caurule no krējuma Virgin Star 60 pieteikumiem.

Gel Virgin Star var izmantot kā lubrikantu, ja Jums rodas sausumu un nepietiekama sekrēcija dabisko eļļoÅ”anas seksa laikā.

Man ir samazinājies maksts krēmu Virgin Star

Es rÄ«kojies Ŕādi: vakarā pirms doÅ”anās gulēt, jau gultā, rÅ«pÄ«gi smeared ar gēlu stratēģiski svarÄ«gas vietas, un pēc tam kādu laiku darÄ«t speciāli vingrinājumi atrast internetā. Rezultāts es jutos pēc 2 nedēļām, izmantojot želeju Virgin Star: Es pamanÄ«ju, ka aplikators, piemērojot produkts atbilst manāms pretestÄ«bu. Bet es izmantoti neapstrādātā zvaigzne mēnesÄ«, kā norādÄ«ts instrukcijā, un es gribu jums pastāstÄ«t, Å”is gels ir brÄ«nums!

PriekŔrocības nekā analogi

Sakarā ar plaŔu aktivitāŔu un liels skaits pozitīvo efektu Virgin Star, kā arī tās dabisko sastāvu un droŔību pieteikumu, tam nav analoga.

Starp līdzekļu līdzīgām īpaŔībām gelā ietver:

1. Divigel, veido par deficītu estrogēnu organismā izraisa menopauzes simptomus. Ir daudzas robežas, tai skaitā:

 • dzemdes asiņoÅ”ana;

 • asins slimÄ«bām;
 • diabētu utt.

2. Gynofort, pretsēnÄ«Å”u lÄ«dzeklis, kas noteikts par kandidoze (piena sēnÄ«te). Var bÅ«t blakusparādÄ«bas, kas izpaužas kā:

 • dedzināŔana, nieze;
 • tÅ«ska no maksts sienām;
 • sāpes un / vai krampji vēdera lejasdaļā.

Cream virgin star dod atspērienu visiem Ŕādiem ziežu un kas raksturÄ«ga ar Ŕādām Ä«paŔībām:

 • ir pozitÄ«va ietekme uz reproduktÄ«vo sistēmu;
 • signāli un savelk maksts;
 • tas ir preventÄ«vs papildinājums no atony muskuļus grÅ«tniecÄ«bas laikā;
 • veicina jutÄ«gumu;
 • ir viegli lietot;
 • droÅ”u un pieejamu.

Kur nopirkt, cena Virgin Star

Draugs teica, ka jūs varat iegādāties tikai internetā, un labāk to darīt oficiālajā mājas Virgin Star.

Jums jau zināja, ka pēc iepazÄ«Å”anās atsauksmes, es nolēmu, ka krēms jaunava zvaigzne nopirkt ir obligāta, neatkarÄ«gi no tā, cik tas var maksāt, es sāku meklē to veikalos un aptiekās. Bet produkts ar tādu paÅ”u nosaukumu, tur nebija. Bija lÅ«gt draugu jebkurā aptiekā un par kādu cenu jÅ«s varat iegādāties želeju Virgin Star.

Tīmekļa vietnē ir licence pārdot un visi produkti ir sertificēti -. Tas ir, iespējamība viltojums ir

samazināta līdz nullei

ražotājs pārdod preci tikai caur internetu, jo tur ir daudz viltojumu gela. Šāda produkta cena bieži ir pat augstākas nekā izmaksas par oriÄ£inālu, un sajÅ«tu tās piemēroÅ”anas -. Nav

Tā rezultātā un, Ŕķiet, par neapstrādātas zvaigžņu gēla negatÄ«vas atsauksmes. Lai pasargātu cilvēkus no Ŕīs nepatÄ«kamu pieredzi, un pats ā€“ no slikta reputācija, ražotāji ir radÄ«juÅ”i oficiālajā mājas lapā. Ievietojot to ir viegli, vienkārÅ”i aizpildiet formu un atstāt savu kontakttālruņa numuru, -. Pēc kāda laika jÅ«s zvanÄ«t operatoram norādÄ«tu secÄ«bu

Es nopirku savu želeju par cenu ā€¦, jo nokļuvis daļu. Un nevajag nekādus avansa maksājumus ā€“ preces jāsamaksā brÄ«dÄ« saņemÅ”anas pasta nodaļā vai kurjeru

.

Manas rezultāti Virgin Star

Meitenes, piedod man par patosu runas, bet želeja Virgin Star tieŔām darbojas, tas mainÄ«ja manu dzÄ«vi. Es atceros, kā es bija izpostÄ«ja izlidoÅ”anas viņas vÄ«rs, es domāju, ka tas bija sadalÄ«ti apziņa, ka man bija diezgan jauns, un es esmu tikai kļūst smieklÄ«gi. Å odien, es esmu skaista jauna sieviete, pārliecināti un ā€œturā€ Es esmu labi.

Tagad es varu salÄ«dzināt seksu ar viņas bijuÅ”ais vÄ«rs ar intÄ«mas attiecÄ«bas, kas man ir Å”odien, un saprast ā€“ tā manu ex un nepiecieÅ”amÄ«ba! Sakarā ar to, ka stingrÄ«ba un Å”aurÄ«ba no maksts ir atguvusi, es tikai iegÅ«t lielisku sajÅ«tu intimitāte ar savu vÄ«rieti, un viņŔ. Starp citu, viņŔ ir jaunāks par mani ar gandrÄ«z 10 gadus. Tas kinda izsaka visu).

Tagad man nav dzirdēt apsÅ«dzÄ«bas, ka pēc piedzimÅ”anas, man joprojām ir izstiepts, bet tikai komplimenti, ka ā€œturā€ Es esmu tik slaids kā meitene. Lovely girl, ja jums ir problēmas, piemēram, raktuves ā€“ jÅ«s izŔķērdēt laiku! Netērējiet savu naudu un nervus par bÄ«stamām misijām un VUM veidoÅ”anu. Virgin zvaigzne ir tas, kas jums nepiecieÅ”ams, lai justies jauniem un vēlams!

Malysheva par stiprināŔanai maksts

rezultāts vājināŔanos maksts muskuļus, blÄ«vums apkārtmēru par vÄ«rieÅ”u dzimumlocekļa samazinājās. Citiem vārdiem sakot ā€“ zaudē izplatÄ«bas nav saskarē ar nervu Ŕūnu no maksts, tādējādi samazinot jutÄ«bu dzimumakta laikā. Lai no tā izvairÄ«tos, un ir dažādi rÄ«ku saÅ”aurināŔanos maksts.

galvenās metodes, maksts stingrāku -. Plastmasas, muskuļu vingrinājumiem un Ä«paÅ”iem medicÄ«niskiem-cosmetic produktiem (tabletes, spieÄ·i, sveces, aerosoli, krēmi), kā arÄ« kā tradicionālās zāles

 1. Ķirurģija ir visradikālākais veids novērst problēmu. Tas ir labāk izmantot to, kad citas metodes bija bezspēcīga.
 2. Vingrinājumi Kegel tehniku ā€‹ā€‹(VUM veidoÅ”anas.) Palaist tos jebkurā sapnÄ« un jebkurā laikā. Uzdevums ir clenching un unclamping par intÄ«mo muskuļiem ar atŔķirÄ«gu intensitāti. Dienā nepiecieÅ”ams vismaz 2 klases. Viena nodarbÄ«ba ilgst aptuveni 20 minÅ«tes. Å is ir gadÄ«jums, kad vairāk pūļu piemēroja labāku bÅ«s gala rezultāts.
 3. LÄ«dzeklis saÅ”aurinot maksts: nÅ«jas, sveces, baloni ā€“ ir viens princips: samazināt un uzlabot muskuļu tonusu maksts. Bieži vien Å”ie lÄ«dzekļi var attiecināt uz ārstnieciskiem. Želejas, aerosoli, krēmi, atŔķiras no iepriekŔējiem lÄ«dzekļu lietoÅ”anas ērtumu un zemākas izmaksas. Tos var izmantot kā lubrikantu brīžos seksuālās tuvÄ«bas.
 4. Folk aizsardzÄ«bas lÄ«dzekļi ir droŔākais, bet bieži vien bezjēdzÄ«gi. Mint infÅ«zija ozola mizas ā€“ 2 ēdamkarotes sausna vienu 250 ml verdoÅ”a Å«dens, uzstāt labi. Tamponu samitrina ar risinājumu, likt iekŔā pirms gulētieÅ”anas. JÅ«s varat duÅ”u iegÅ«to Ŕķīdumu.
 5. OL>

  pamācību ginekologi Virgin Star

  Kirils Laniewski, ārsts-seksologs, ginekologs, pieredze 15 gadus
  es uzzināju par želeja neapstrādātas zvaigžņu atsauksmes no saviem kolēģiem ārstiem. ViņŔ savāc lielu skaitu pozitÄ«vu ieteikumu, bet es biju skeptiski. Pirms pieŔķirt Å”o rÄ«ku es esmu rÅ«pÄ«gi pārbaudÄ«ja informāciju un nolēma, ka labākā alternatÄ«va tai nav vēl. Es zinu, ka viņŔ dos savu pacientu prieku no dzimuma vai uzlabot savas seksuālās attiecÄ«bas. Es varu teikt ar pilnu atbildÄ«bu ā€“ labs sekss ir iespējama pieauguÅ”ajiem ar regulāru lietoÅ”anu neapstrādātas zvaigzni, un mani pacienti ir dzÄ«vs pierādÄ«jums. Starp citu, mana sieva arÄ« lika, lai es zinu, apakŔā es runāju.

  Laura Kiknadze, ārsts-ginekologs, kandidāts medicīnas zinātņu
  Pēc dzemdÄ«bām sieviete bieži saskaras ar problēmu stiepjas no maksts muskuļus. Par muskuļu tonusa pavājināŔanās ietekmē ne tikai intÄ«mas dzÄ«vi, bet arÄ« noved pie dzemdes zaudÄ“Å”anu un raÅ”anās recidÄ«vu hroniskas infekcijas urÄ«nceļu, grÅ«tÄ«bas turpmāko grÅ«tniecÄ«bas un biežu kandidozi. Å is nosacÄ«jums ir nepiecieÅ”ama ārstÄ“Å”ana. Bez palÄ«dzÄ«bu plastmasas darÄ«t ir grÅ«ti. Tomēr ar Advent želejkrēms, lai atjaunotu elastÄ«bu intÄ«mo muskuļu Virgin Star problēma tika atrisināta daudz vieglāk, lētāk un nesāpÄ«ga. AktÄ«vā uzturvielas, Å”is pilnÄ«gi dabas aizsardzÄ«bas lÄ«dzekļiem, izslēdz jebkādu negatÄ«vu ietekmi uz gļotādas. Taču rokasgrāmata piemēroÅ”ana gela redzēt es ieteiktu.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...