[Total:    Average: /5]

Iespējams, visi vismaz vienreizēju saskaras ar ādas slimības. Visbiežāk par ātru risinājumu problēmām, kas saistītas ar slimību, ādas, ārsti iesaka lietot narkotikas glikokortikosteroīdu sērijā.

Šādas narkotikas ietver narkotiku Uniderm saražoto formā ziedes vai krēma uzklāšanai uz ādas ar dažādu koncentrāciju aktīvās vielas un šķīdums lietošanai uz bojātas ādas.

Šajā rakstā mēs apskatīsim, kāpēc ārsti izrakstīt Uniderm, tostarp lietošanas instrukcijām, analogi, kā arī par zāļu cenas aptiekās. Real Atsauksmes par cilvēkiem, kuri jau ir izmantoti Uniderm varat lasīt komentāros.

sastāvs un forma izdošanas

Cream ārīgai lietošanai 0,1% baltu vai gandrīz baltu.

clínico farmakoloģiskajiem grupa: kortikosteroīdi lokālai lietošanai

.

Ko tiek izmantots no Uniderm?

izmantošana, lai ārstētu narkotiku Uniderm ieteicams, ja šādas slimības:

 • dermatozes dažādu etioloģiju, kopā ar iekaisumu un niezi, ādas, kas ir jutīgas pret ārstēšanu ar glikokortikosteroīdu sēriju.

Krēms ir paredzēts ārīgai lietošanai – tas ir piemērots, lai skartajās zonās ādas vienu reizi dienā. Ārstēšanas ilgums nosaka ārsts Wondermom: tas ir atkarīgs no reakcija ar organisma šo narkotiku, esamību vai neesamību nevēlamas blakusparādības un smaguma terapeitisko iedarbību narkotiku

.

farmakoloģisko iedarbību

Glikokortikosteroīdi ārējai lietošanai. Ir pretiekaisuma, Pretniezes un antiexudative efektu.
Mometazona (un cits GKS) inducē atbrīvošanu proteīnu, kas inhibē fosfolipāzes A2 un ir pazīstama ar nosaukumu lipocortin, kas kontrolē biosintēzi šo mediatoru iekaisuma, piemēram, prostaglandīnu un leikotriēnu, inhibējot atbrīvot no to kopējo prekursoru, arahidonskābes.

Lietošanas instrukcijas

Tiem, kas izmanto Uniderm, instrukcijas saka, ka tā tiek izmantota ārēji.

 • Kārtiņu krēma Uniderm piemēro skartajā ādas 1 reizi / dienā.

Ārstēšanas ilgums tiek noteikts pēc tā efektivitātes un panesamības, ko veic pacients, klātbūtnes un smaguma blakusparādības.

kontrindikācijas Uniderm

narkotiku lietošana, tādos gadījumos:

 • tuberkuloze;
 • sifiliss;
 • acne rosacea;
 • periorāls dermatīts;
 • baktēriju, vīrusu (ko izraisa herpes simplex veidu 1 un 2 Varicella zoster) vai sēnīšu infekciju, ādas;
 • pēc vakcinācijas reakcija s;
 • bērniem līdz 6 gadu vecumam mēnešiem;
 • grūtniecību (ārstēšana plašiem ādas apvidiem, ilgtermiņa ārstēšanas);
 • laktācijas (lietošana lielās devās vai uz ilgu laiku);
 • paaugstināta jūtība pret narkotikām.

Ar piesardzību zāles jālieto uz sejas un arī ādas krokās, pārsēju, un, ja piemēro lieliem ādas laukumiem un / vai ilgstošas ​​ārstēšanas (it īpaši bērniem, vecākiem par 6 mēnešiem).

Blakusparādības Uniderm

Iespējama negatīva reakcija ir uz medikamentiem:

 • Dermatoloģiski reakcija s: reti – kairinājumu un sausa āda, dedzināšana, nieze, folikulīts, hipertrihoze, pinnes, hipopigmentāciju, periorāls dermatīts, mērcējot ādas, pievienošanās sekundārās infekcijas pazīmes, ādas atrofija, strijas, miliaria; & Lt; 1% veidošanās papulas, pustulām.
 • alerģiska reakcija s:. Alerģiskais kontaktdermatīts
 • Cits: piemērojot krējuma Uniderm ilgu laiku un / vai ārstēšanai lielu ādas zonās, vai izmantojot nosprostošanās mērces, it īpaši bērniem un pusaudžiem var rasties blakusparādības tipiski sistēmiskos kortikosteroīdus, ieskaitot virsnieru mazspēju un Kušinga sindroma.

pārdozēšanas gadījumā var rasties simptomus Cushing. Ārstēšana: atcelt zāles, ja nepieciešams, – korekcija elektrolītu līdzsvara traucējumiem. Iekšējā izmantošana: asiņaini izdalījumi (gļotas vai asins recekļi) no deguna eju; pieteikums tiek pārtraukta, specifiska ārstēšana nav nepieciešama.

Grūtniecība un zīdīšana

drošība izmantojot krēmu Uniderm grūtniecību un zīdīšanu cilvēkam nav pētīts laikā.

kortikosteroīdi placentas barjeru šķērso. Ja grūtniecība jāizvairās no ilgstošas ​​ārstēšanas un izmantošanu narkotiku lielās devās saistībā ar draudiem negatīvo ietekmi uz augļa attīstībai. Kortikosteroīdi izdalās mātes pienā. Gadījumā, ja tiek pieņemts izmantošanu narkotiku lielās devās un / vai uz ilgu laiku, jums vajadzētu pārtraukt zīdīšanu.

Cenas

vidējā cena Uniderm krējuma aptiekās ….

nosacījumi aptieku piegādes

A narkotiku pārsūknē ar zāles.

About Šandors Lazovskis
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

Recommended Posts