Grožis

Uniderm ā€“ viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Iespējams, visi vismaz vienreizēju saskaras ar ādas slimības. Visbiežāk par ātru risinājumu problēmām, kas saistītas ar slimību, ādas, ārsti iesaka lietot narkotikas glikokortikosteroīdu sērijā.

Šādas narkotikas ietver narkotiku Uniderm saražoto formā ziedes vai krēma uzklāŔanai uz ādas ar dažādu koncentrāciju aktÄ«vās vielas un Ŕķīdums lietoÅ”anai uz bojātas ādas.

Å ajā rakstā mēs apskatÄ«sim, kāpēc ārsti izrakstÄ«t Uniderm, tostarp lietoÅ”anas instrukcijām, analogi, kā arÄ« par zāļu cenas aptiekās. Real Atsauksmes par cilvēkiem, kuri jau ir izmantoti Uniderm varat lasÄ«t komentāros.

sastāvs un forma izdoŔanas

Cream ārīgai lietoŔanai 0,1% baltu vai gandrīz baltu.

clĆ­nico farmakoloÄ£iskajiem grupa: kortikosteroÄ«di lokālai lietoÅ”anai

.

Ko tiek izmantots no Uniderm?

izmantoÅ”ana, lai ārstētu narkotiku Uniderm ieteicams, ja Ŕādas slimÄ«bas:

 • dermatozes dažādu etioloÄ£iju, kopā ar iekaisumu un niezi, ādas, kas ir jutÄ«gas pret ārstÄ“Å”anu ar glikokortikosteroÄ«du sēriju.

Krēms ir paredzēts ārÄ«gai lietoÅ”anai ā€“ tas ir piemērots, lai skartajās zonās ādas vienu reizi dienā. ĀrstÄ“Å”anas ilgums nosaka ārsts Wondermom: tas ir atkarÄ«gs no reakcija ar organisma Å”o narkotiku, esamÄ«bu vai neesamÄ«bu nevēlamas blakusparādÄ«bas un smaguma terapeitisko iedarbÄ«bu narkotiku

.

farmakoloģisko iedarbību

GlikokortikosteroÄ«di ārējai lietoÅ”anai. Ir pretiekaisuma, Pretniezes un antiexudative efektu.
Mometazona (un cits GKS) inducē atbrÄ«voÅ”anu proteÄ«nu, kas inhibē fosfolipāzes A2 un ir pazÄ«stama ar nosaukumu lipocortin, kas kontrolē biosintēzi Å”o mediatoru iekaisuma, piemēram, prostaglandÄ«nu un leikotriēnu, inhibējot atbrÄ«vot no to kopējo prekursoru, arahidonskābes.

LietoŔanas instrukcijas

Tiem, kas izmanto Uniderm, instrukcijas saka, ka tā tiek izmantota ārēji.

 • Kārtiņu krēma Uniderm piemēro skartajā ādas 1 reizi / dienā.

ĀrstÄ“Å”anas ilgums tiek noteikts pēc tā efektivitātes un panesamÄ«bas, ko veic pacients, klātbÅ«tnes un smaguma blakusparādÄ«bas.

kontrindikācijas Uniderm

narkotiku lietoŔana, tādos gadījumos:

 • tuberkuloze;
 • sifiliss;
 • acne rosacea;
 • periorāls dermatÄ«ts;
 • baktēriju, vÄ«rusu (ko izraisa herpes simplex veidu 1 un 2 Varicella zoster) vai sēnÄ«Å”u infekciju, ādas;
 • pēc vakcinācijas reakcija s;
 • bērniem lÄ«dz 6 gadu vecumam mēneÅ”iem;
 • grÅ«tniecÄ«bu (ārstÄ“Å”ana plaÅ”iem ādas apvidiem, ilgtermiņa ārstÄ“Å”anas);
 • laktācijas (lietoÅ”ana lielās devās vai uz ilgu laiku);
 • paaugstināta jÅ«tÄ«ba pret narkotikām.

Ar piesardzÄ«bu zāles jālieto uz sejas un arÄ« ādas krokās, pārsēju, un, ja piemēro lieliem ādas laukumiem un / vai ilgstoÅ”as ā€‹ā€‹ÄrstÄ“Å”anas (it Ä«paÅ”i bērniem, vecākiem par 6 mēneÅ”iem).

Blakusparādības Uniderm

Iespējama negatīva reakcija ir uz medikamentiem:

 • DermatoloÄ£iski reakcija s: reti ā€“ kairinājumu un sausa āda, dedzināŔana, nieze, folikulÄ«ts, hipertrihoze, pinnes, hipopigmentāciju, periorāls dermatÄ«ts, mērcējot ādas, pievienoÅ”anās sekundārās infekcijas pazÄ«mes, ādas atrofija, strijas, miliaria; & Lt; 1% veidoÅ”anās papulas, pustulām.
 • alerÄ£iska reakcija s:. AlerÄ£iskais kontaktdermatÄ«ts
 • Cits: piemērojot krējuma Uniderm ilgu laiku un / vai ārstÄ“Å”anai lielu ādas zonās, vai izmantojot nosprostoÅ”anās mērces, it Ä«paÅ”i bērniem un pusaudžiem var rasties blakusparādÄ«bas tipiski sistēmiskos kortikosteroÄ«dus, ieskaitot virsnieru mazspēju un KuÅ”inga sindroma.

pārdozÄ“Å”anas gadÄ«jumā var rasties simptomus Cushing. ĀrstÄ“Å”ana: atcelt zāles, ja nepiecieÅ”ams, ā€“ korekcija elektrolÄ«tu lÄ«dzsvara traucējumiem. IekŔējā izmantoÅ”ana: asiņaini izdalÄ«jumi (gļotas vai asins recekļi) no deguna eju; pieteikums tiek pārtraukta, specifiska ārstÄ“Å”ana nav nepiecieÅ”ama.

Grūtniecība un zīdīŔana

droŔība izmantojot krēmu Uniderm grÅ«tniecÄ«bu un zÄ«dÄ«Å”anu cilvēkam nav pētÄ«ts laikā.

kortikosteroÄ«di placentas barjeru Ŕķērso. Ja grÅ«tniecÄ«ba jāizvairās no ilgstoÅ”as ā€‹ā€‹ÄrstÄ“Å”anas un izmantoÅ”anu narkotiku lielās devās saistÄ«bā ar draudiem negatÄ«vo ietekmi uz augļa attÄ«stÄ«bai. KortikosteroÄ«di izdalās mātes pienā. GadÄ«jumā, ja tiek pieņemts izmantoÅ”anu narkotiku lielās devās un / vai uz ilgu laiku, jums vajadzētu pārtraukt zÄ«dÄ«Å”anu.

Cenas

vidējā cena Uniderm krējuma aptiekās ā€¦.

nosacījumi aptieku piegādes

A narkotiku pārsūknē ar zāles.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...