Grožis

Squeeze Station – kā tas darbojas, atzinumi, cena

Baby biezenis, mājās jagruti, želejas, graudaugu un Smoothies iepakojumā doy-pack viegli veikt mājās!

Tas ir vienkāršs: viens preses Fasētājs jebkuri biezeņi un kokteiļus tiek iepakots soft iepakojuma doy-pack un pudeles Infantino.

Somas doy-pack un visas sērijas piederumus barošanai Infantino sertificēta kā piederumus bērniem līdz 3 gadiem.

Instagram rezeptservice drošība Kā tas darbojas?

2 mēneši uzglabāt saldētavā

2 dienas uzglabāt ledusskapī

118 ml. tilpums no somas, sterilizēts ražošanas procesā,

Nekad jāuztraucas par daļu iegādi bērnu pyureshek.

Meitenēm par diētu un piekritējiem veselīgu pārtiku, Smoothies, iepakoti mīksto iepakojumā būs reāls nūju nūjiņa
Uz ceļa, vai mājās -. Vienmēr pie rokas būs noderīga pārtiku savam mazulim, lai vecāks bērns un Tu.

Oriģināls un ērti!
iesaiņošanas zīdaiņu pārtiku no Infantinо sistēma izmanto augstas kvalitātes materiālus, pieejamu tehnoloģiju un praktisku pieeju padarīt bērnu pārtiku. Turklāt šī sistēma ir neticami viegli izmantot! Pietiekami, lai izspiest biezeni ar vienu pogas spiedienu preses stacijas mīksto maisos vai atkārtoti lietojamu pudeļu Infantino. Gatavs! Tagad piepildīts maisiņš ir ērti lietot mājās vai ņemt līdzi pastaigā vai ilgi diska.

Tas ir ērts iepakojums bērniem, kuri jau vēlas būt neatkarīga – bērns var atvērt vāku un ēst, kad viņš vēlas. Tomēr viņš nesaņems netīrs!

Viegls un kompakts stacija ergonomisks izskatu jūsu virtuves galda, neaizņem daudz vietas, labi iztīrītā pēc lietošanas, ļaujiet mazgāšanu trauku mazgājamajā mašīnā.

Jums izvēlēties tikai tos produktus, kas atbilst jūsu bērnam, un uzrauga procesu mīcīšanai tiem. Turklāt, jūs varat izmantot gatavus ēdienus. Jogurts, auzu, kartupeļu biezeni, pudiņu vai citus pārtikas produktus, mazulim

Kompaktas zem spiediena sterilos maisiņos, dārzeņu un augļu biezeņus palikt svaiga ilgāk, nepakļauties procesos pūšana bez gaisa un barotnes uz baktērijām. Ieteicamie uzglabāšanas laikposmi ledusskapī, lai līdz 2 dienām, saldētavā līdz 2 mēnešiem
sistēma iepakojums zīdaiņu pārtika infantino ietver unikālu virkni palīgiem par mātēm, no kuras jūs varat izvēlēties vienu vai vākt visu sēriju:.
stacijas iepakojumu zīdaiņu pārtika saspiest Station. Ar vienu klikšķi, jūs varat ievietot gardu mājās mērci vienreizējās mīksto somas ar skrūvējamu vāciņu saspiest Maisiņi vai otrreiz pudeles bērnu pārtikas Keeper izspiest Pouch.

Pudele ir lietojama Turētājs saspiest Pouch. Jūs varat aizpildīt savu pudeli ar rokām vai ar izmantošanas Station paketi zīdaiņu pārtika Squeeze stacijas. Soft pudele ir viegli piepildīta un viegli tīrīt, to var uzglabāt saldētavā.

Mīkstās maisiņi ar uzskrūvējamu vāciņu saspiest Maisiņi. Šī soma var piepildīt ar Station paketi zīdaiņu pārtika Squeeze stacijas. Rakstiet uz maisiņu izgatavošanas datumu vai sastāvu misu un pilnībā novērtēt lietošanas ērtumu un vieglumu uzglabāšanu bērnu pārtikas somas Infantino!

Spoon – galva coupie a Spoons. Karotīti pielikums tiek uzskrūvē snīpi somas un pudeles infantino. Bērniem, kas mīl ēst no karotes!

kauss – tvaikonis tvaika un Smush. Šajā Cup jūs varat gatavot dārzeņus mikroviļņu krāsnī, un, izmantojot presi, lai sasmalcina tos biezeni. Izmantojiet vārītas biezeni nekavējoties vai veikals ledusskapī pēc jūsu pieprasījuma.

Atgādinājums par uzglabāšanu gabalus maisos doy-pack:

Nesildiet mikroviļņu krāsnī vai verdošu ūdeni. Pirms dot bērnam Pārbaudiet svaigumu saturu maisā. Neizmantojiet bojātas somas. Neizmantojiet somas atkal, jūs varat hit citas daļiņas pārtikas vai baktērijas. Konsultējieties ar savu pediatrs, lai pārliecinātos, ka bērns ir gatavs jauna veida pārtikas. Uzglabāt vāciņu nepieejamā bērniem. Ļaujiet bērnam pārtikas maisiņus tikai pieaugušo uzraudzībā.

Šandors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...