Smoke Out – kur nopirkt, un cik ir cena?

[Total: 0    Average: 0/5]

Par smēķēšanas kaitējums smēķēt ārā

Visa cilvēces vēsturē sastāv no epizodēm krāšņās cīņas: pret padziļinot ledāja, grieķu dieviem, mēris, vergu sistēmu, hipiji, un, protams, apdraudēto sugu. Visi šie briesmīgs pretinieki tika sakauti, ļaujot cilvēce kļūst lielāks un spēcīgāks.

Bet mūsdienās ir jauns ienaidnieks: neveselīgs dzīvesveids. Ar apskaužamu neatlaidību cilvēkiem stāvēt uz cīņu pret aptaukošanās, smēķēšana un neveselīgas pārtikas, piemēram, tas ir kāds ārzemnieks iebrucējs vai sludinātājs ārvalstu reliģiju, kas professes mīlestību, mieru un harmoniju.

Šāda noturība vērts labāka pieteikumu. Un tas būtu lieliski, ja tur bija viegls veids, kā atbrīvoties no šī posta.

Dūmu Out. Kā aerosols palīdzēs atmest smēķēšanu?

cohoic beverge beverge botte1 1 Smoke Out   kur nopirkt, un cik ir cena? Šī metode ir. Vismaz, nodrošina, ka visu zinot Internets:

Šis aerosols sola atbrīvoties no smēķēšanas tikai 14 dienas. Formula C10H14N2, kas rotā uzraksts “nav nekādu blakusparādību” EM> ir formula no nikotīna. Un tāpat kā ir klāt sastāvu. Bet nikotīns nav viegli, un medicīnas.

Nikotīns ir alkaloīds, kas nav tik kaitīgi organismā. Nav noslēpums, ka galvenais kaitējums no smēķēšanas izraisa ne nikotīnu, un dažādus piemaisījumus un sadegšanas produktus, kas ieiet ķermeni, sadedzinot cigarešu papīra un tabakas.

Kāpēc, tad, pakārt visus suņus par to nikotīna? Triks ir tāds, ka šī viela ir atkarību. Izrādās, ka galvenie iemesli kaitēt ne viņš, bet tieši tāpēc, ka nikotīns ir tik grūti atmest šo slikts ieradums.

READ  Smoke Out - viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Bet kāda ir medicīnas nikotīna? Tas ir nikotīns, kas atšķiras ar to, ķīmiskajām īpašībām no vielas, kas iegūti no tabakas lapām. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tas tiek sintezēts sintētiski. Šāds nikotīna dara daudz mazāk kaitējumu ķermeņa, jo nav kaitīgi degšanas produktu un piemaisījumus.

ond berrie bow1 2 Smoke Out   kur nopirkt, un cik ir cena? Tik daudz narkotikas no smēķēšanas satur nelielu devu nikotīna samazināt nikotīna izdalīšanās periodu atmest cigaretes.

Bet ir viens svarīgs punkts: nikotīns nevar uzskatīt par “medicīnas”, ja tas nav daļa no medicīnas narkotiku. Vai mēs uzskatām šo aerosols būt? Nē To ir viegli pārbaudīt, meklējot vārdu aerosolu reģistra zāļu Ukrainā un Eiropā.

Tas ir screenshot no Ukrainas bāzes narkotikas. Par mājas lapā EUROPEN Federācijas arī prognozēts kritērijiem nekas netika atrasts. Līdz ar to Smoke Out nav supplementbut nikotīna tās sastāvā nevar tikt uzskatīts medicīnas.

Par darbības dūmu Out princips. Tas ir sarežģīti

Šis jautājums nav precīzu atbildi. Nikotīna pieminēt noved pie secinājuma, ka šis aerosols baro ķermeni mazas devas nikotīna. Bet pēc tam galvenās lapas dod mums seju šādu paziņojumu:

Aerosols satur medicīnisku nikotīnu, bet tajā pašā laikā … parāda ķermeņa no nikotīna! Kas bija šis teksts? Kā tas ir iespējams, lai saprastu?!

Labi, ja tas skaidrojums bija kaut kur beigās reklāmas aprakstu, kad nenojauš apmeklētājs jau aizmirsis par “medicīnas nikotīna”. Bet nē, šie bloki tiek ievietots mājas lapā viens pēc otra, ļoti tuvu:

Tātad, šķiet, pārdevējiem aerosolu nevar izlemt, kas padara šo supplementdelivers nikotīnu vai parāda to.

Produkta sastāvs. Tur ir kaut kas cits, smēķēt ārā

Lai izgaismot šo jautājumu palīdz informāciju par sastāvu:

Medical nikotīna. To daļēji minēts iepriekš, mēs uzskatīja jautājumu par tā efektivitāti un darbību.

READ  FreshDepil - viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad, cik tas maksā

ond ond brzi nut1 1 Smoke Out   kur nopirkt, un cik ir cena? Ar Gotu Kola ekstrakts. Tā piebilst populāro “Coca-Cola”, bija ietekmi bodrosti jūtaties pieaugums spēka. Nav skaidrs, ka šis komponents padara sastāvā nikotīna aerosols, it īpaši apvienojumā ar …

St. Asinszāle. Nomierina un normalizē nervu sistēmu. Par Hypericum īpašības, protams, zināms, bet cik ir Gotu Kola? Kāpēc ir divas pretrunīgas sastāvdaļa? Ražotājs ir vai nu ļoti stulba, vai atrodas pie mums.

Peppermint ekstrakts, citronu balzams un mentols. Izmanto kā elpu atsvaidzinātājs. Nav sūdzību.

Tātad, ja jūs atdalīt graudus no pelavām, vērtīgi iekārtas mums ir tas, ka nikotīns aerosols ir joprojām. Bet tas atbrīvoties no smēķēšanas? Klausieties eksperts.

atzinumu par “ekspertu”. Daniel S. iesaka!

Šeit ir tas, ko mēs pieredzējis ārsts-psihiatrs:

Kā jūs varat redzēt, tas ir tikai “reklāmas” valodā, un nav paskaidrots, kā šis rīks darbojas. Vai nav dīvaini, ka ārsts-psihiatrs ķērās palīdzību, lai aerosols, ka tas nav narkotikas? Ne tik dīvaini, ja jūs uzskatāt, ka eksperts ir izdomāts, un viņa foto var atrast tautas microstock:

Tā kā pārdevēji paši nozīmē, es nevar pamatoti paskaidrot, kā tas darbojas atkal ir jāmeklē paskaidrojumus no interneta.

brīva no smēķējamā izmantojot nikotīna medicīnas

Lai gan mēs esam noteikuši, ka de jure EM> tas nikotīns nevar saukt medicīnas, bet patiesībā vārds nav tik svarīgi. Galvenais, lai saprastu, kā šī metode darbojas un cik efektīva tā ir.

No raksta “Medicīnas nikotīns ir inde labā”, mēs uzzinām, ka aizvietošana nikotīna notiek divos posmos:

  • Pirmais ir brīvība no uzvedības atkarības. Un nepieciešamība pēc šīs medicīniskās nikotīna. Smēķēšana izraisa spēcīgu psiholoģisku atkarību, tāpēc smēķētājs vajadzētu pierast pie domas, ka nikotīns var iegūt bez cigaretēm
  • Otrais ir pakāpeniski samazināt devu nikotīna līdz pilnīgai mazspēju.
READ  Bioretin - atsauksmes, cena, kur nopirkt, sastāvdaļas, kā tas darbojas?

Saskaņā ar rakstu no Wikipedia par nicotinecontaining terapijas aerosoliem ar nikotīna efektīvākas nekā placebo, bet labākais rezultāts dod piemērot kombinēto fondiem. Nikotīna plāksteri, gumija utt

Kopsavilkums smēķēt ārā

Nikotīna aerosoli dažreiz palīdz atmest smēķēšanu. Bet tas nav efektīvākais līdzeklis: tas ir labāk izmantot kombinēto terapiju, un meklēt padomu no speciālista

.

Attiecībā dūmiem Out, šis rīks nevieš uzticību. Kur ir garantija, ka sastāvs aerosols ir tiešām sintētiska nikotīna? Varbūt tas ir elpa piparmētru. Galu galā, ar narkotikām, viņš neiederas.

“speciālists”, apstiprinot tā efektivitāti – izdomāti, un tirgotājiem ir sajaukt to stāstos: viņi sola žaut nikotīna no ķermeņa, izmantojot aerosolu, kas satur nikotīns! Tātad šis produkts izskatās diezgan aizdomīga. Ja neesat sajaukt – varat izmēģināt to pats. Tikai neaizmirstiet dalīties iegūto pieredzi komentāros.

Šandors Lazovskis
About Šandors Lazovskis 446 Articles
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem