Grožis

Smoke Out ā€“ kur nopirkt, un cik ir cena?

Par smÄ“Ä·Ä“Å”anas kaitējums smēķēt ārā

Visa cilvēces vēsturē sastāv no epizodēm krāŔņās cīņas: pret padziļinot ledāja, grieÄ·u dieviem, mēris, vergu sistēmu, hipiji, un, protams, apdraudēto sugu. Visi Å”ie briesmÄ«gs pretinieki tika sakauti, ļaujot cilvēce kļūst lielāks un spēcÄ«gāks.

Bet mÅ«sdienās ir jauns ienaidnieks: neveselÄ«gs dzÄ«vesveids. Ar apskaužamu neatlaidÄ«bu cilvēkiem stāvēt uz cīņu pret aptaukoÅ”anās, smÄ“Ä·Ä“Å”ana un neveselÄ«gas pārtikas, piemēram, tas ir kāds ārzemnieks iebrucējs vai sludinātājs ārvalstu reliÄ£iju, kas professes mÄ«lestÄ«bu, mieru un harmoniju.

Šāda noturÄ«ba vērts labāka pieteikumu. Un tas bÅ«tu lieliski, ja tur bija viegls veids, kā atbrÄ«voties no Ŕī posta.

DÅ«mu Out. Kā aerosols palÄ«dzēs atmest smÄ“Ä·Ä“Å”anu?

Šī metode ir. Vismaz, nodroŔina, ka visu zinot Internets:

Å is aerosols sola atbrÄ«voties no smÄ“Ä·Ä“Å”anas tikai 14 dienas. Formula C10H14N2, kas rotā uzraksts ā€œnav nekādu blakusparādÄ«buā€ EM> ir formula no nikotÄ«na. Un tāpat kā ir klāt sastāvu. Bet nikotÄ«ns nav viegli, un medicÄ«nas.

NikotÄ«ns ir alkaloÄ«ds, kas nav tik kaitÄ«gi organismā. Nav noslēpums, ka galvenais kaitējums no smÄ“Ä·Ä“Å”anas izraisa ne nikotÄ«nu, un dažādus piemaisÄ«jumus un sadegÅ”anas produktus, kas ieiet Ä·ermeni, sadedzinot cigareÅ”u papÄ«ra un tabakas.

Kāpēc, tad, pakārt visus suņus par to nikotÄ«na? Triks ir tāds, ka Ŕī viela ir atkarÄ«bu. Izrādās, ka galvenie iemesli kaitēt ne viņŔ, bet tieÅ”i tāpēc, ka nikotÄ«ns ir tik grÅ«ti atmest Å”o slikts ieradums.

Bet kāda ir medicÄ«nas nikotÄ«na? Tas ir nikotÄ«ns, kas atŔķiras ar to, Ä·Ä«miskajām Ä«paŔībām no vielas, kas iegÅ«ti no tabakas lapām. VienÄ«gā atŔķirÄ«ba ir tā, ka tas tiek sintezēts sintētiski. Šāds nikotÄ«na dara daudz mazāk kaitējumu Ä·ermeņa, jo nav kaitÄ«gi degÅ”anas produktu un piemaisÄ«jumus.

Tik daudz narkotikas no smÄ“Ä·Ä“Å”anas satur nelielu devu nikotÄ«na samazināt nikotÄ«na izdalÄ«Å”anās periodu atmest cigaretes.

Bet ir viens svarÄ«gs punkts: nikotÄ«ns nevar uzskatÄ«t par ā€œmedicÄ«nasā€, ja tas nav daļa no medicÄ«nas narkotiku. Vai mēs uzskatām Å”o aerosols bÅ«t? Nē To ir viegli pārbaudÄ«t, meklējot vārdu aerosolu reÄ£istra zāļu Ukrainā un Eiropā.

Tas ir screenshot no Ukrainas bāzes narkotikas. Par mājas lapā EUROPEN Federācijas arī prognozēts kritērijiem nekas netika atrasts. Līdz ar to Smoke Out nav supplementbut nikotīna tās sastāvā nevar tikt uzskatīts medicīnas.

Par darbības dūmu Out princips. Tas ir sarežģīti

Å is jautājums nav precÄ«zu atbildi. NikotÄ«na pieminēt noved pie secinājuma, ka Å”is aerosols baro Ä·ermeni mazas devas nikotÄ«na. Bet pēc tam galvenās lapas dod mums seju Ŕādu paziņojumu:

Aerosols satur medicÄ«nisku nikotÄ«nu, bet tajā paŔā laikā ā€¦ parāda Ä·ermeņa no nikotÄ«na! Kas bija Å”is teksts? Kā tas ir iespējams, lai saprastu?!

Labi, ja tas skaidrojums bija kaut kur beigās reklāmas aprakstu, kad nenojauÅ” apmeklētājs jau aizmirsis par ā€œmedicÄ«nas nikotÄ«naā€. Bet nē, Å”ie bloki tiek ievietots mājas lapā viens pēc otra, ļoti tuvu:

Tātad, Ŕķiet, pārdevējiem aerosolu nevar izlemt, kas padara Å”o supplementdelivers nikotÄ«nu vai parāda to.

Produkta sastāvs. Tur ir kaut kas cits, smēķēt ārā

Lai izgaismot Ŕo jautājumu palīdz informāciju par sastāvu:

Medical nikotÄ«na. To daļēji minēts iepriekÅ”, mēs uzskatÄ«ja jautājumu par tā efektivitāti un darbÄ«bu.

Ar Gotu Kola ekstrakts. Tā piebilst populāro ā€œCoca-Colaā€, bija ietekmi bodrosti jÅ«taties pieaugums spēka. Nav skaidrs, ka Å”is komponents padara sastāvā nikotÄ«na aerosols, it Ä«paÅ”i apvienojumā ar ā€¦

St. Asinszāle. Nomierina un normalizē nervu sistēmu. Par Hypericum Ä«paŔības, protams, zināms, bet cik ir Gotu Kola? Kāpēc ir divas pretrunÄ«gas sastāvdaļa? Ražotājs ir vai nu ļoti stulba, vai atrodas pie mums.

Peppermint ekstrakts, citronu balzams un mentols. Izmanto kā elpu atsvaidzinātājs. Nav sūdzību.

Tātad, ja jÅ«s atdalÄ«t graudus no pelavām, vērtÄ«gi iekārtas mums ir tas, ka nikotÄ«ns aerosols ir joprojām. Bet tas atbrÄ«voties no smÄ“Ä·Ä“Å”anas? Klausieties eksperts.

atzinumu par ā€œekspertuā€. Daniel S. iesaka!

Šeit ir tas, ko mēs pieredzējis ārsts-psihiatrs:

Kā jÅ«s varat redzēt, tas ir tikai ā€œreklāmasā€ valodā, un nav paskaidrots, kā Å”is rÄ«ks darbojas. Vai nav dÄ«vaini, ka ārsts-psihiatrs ķērās palÄ«dzÄ«bu, lai aerosols, ka tas nav narkotikas? Ne tik dÄ«vaini, ja jÅ«s uzskatāt, ka eksperts ir izdomāts, un viņa foto var atrast tautas microstock:

Tā kā pārdevēji paÅ”i nozÄ«mē, es nevar pamatoti paskaidrot, kā tas darbojas atkal ir jāmeklē paskaidrojumus no interneta.

brīva no smēķējamā izmantojot nikotīna medicīnas

Lai gan mēs esam noteikuÅ”i, ka de jure EM> tas nikotÄ«ns nevar saukt medicÄ«nas, bet patiesÄ«bā vārds nav tik svarÄ«gi. Galvenais, lai saprastu, kā Ŕī metode darbojas un cik efektÄ«va tā ir.

No raksta ā€œMedicÄ«nas nikotÄ«ns ir inde labāā€, mēs uzzinām, ka aizvietoÅ”ana nikotÄ«na notiek divos posmos:

  • Pirmais ir brÄ«vÄ«ba no uzvedÄ«bas atkarÄ«bas. Un nepiecieÅ”amÄ«ba pēc Ŕīs medicÄ«niskās nikotÄ«na. SmÄ“Ä·Ä“Å”ana izraisa spēcÄ«gu psiholoÄ£isku atkarÄ«bu, tāpēc smēķētājs vajadzētu pierast pie domas, ka nikotÄ«ns var iegÅ«t bez cigaretēm
  • Otrais ir pakāpeniski samazināt devu nikotÄ«na lÄ«dz pilnÄ«gai mazspēju.

Saskaņā ar rakstu no Wikipedia par nicotinecontaining terapijas aerosoliem ar nikotīna efektīvākas nekā placebo, bet labākais rezultāts dod piemērot kombinēto fondiem. Nikotīna plāksteri, gumija utt

Kopsavilkums smēķēt ārā

NikotÄ«na aerosoli dažreiz palÄ«dz atmest smÄ“Ä·Ä“Å”anu. Bet tas nav efektÄ«vākais lÄ«dzeklis: tas ir labāk izmantot kombinēto terapiju, un meklēt padomu no speciālista

.

AttiecÄ«bā dÅ«miem Out, Å”is rÄ«ks nevieÅ” uzticÄ«bu. Kur ir garantija, ka sastāvs aerosols ir tieŔām sintētiska nikotÄ«na? VarbÅ«t tas ir elpa piparmētru. Galu galā, ar narkotikām, viņŔ neiederas.

ā€œspeciālistsā€, apstiprinot tā efektivitāti ā€“ izdomāti, un tirgotājiem ir sajaukt to stāstos: viņi sola žaut nikotÄ«na no Ä·ermeņa, izmantojot aerosolu, kas satur nikotÄ«ns! Tātad Å”is produkts izskatās diezgan aizdomÄ«ga. Ja neesat sajaukt ā€“ varat izmēģināt to pats. Tikai neaizmirstiet dalÄ«ties iegÅ«to pieredzi komentāros.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...