Smartwatch V8 - skatīties, oficiālā vietne, nopirkt tagad, atsauksmes, cena
žinios

Smartwatch V8 – skatīties, oficiālā vietne, nopirkt tagad, atsauksmes, cena

Sīkrīki ir tehnisks līdzeklis, lai vienkāršotu cilvēka dzīvi, kas

ļauj jums, lai uzturētu tempu. Šādas ierīces ietver pārdomātas pulksteņi. Šajā rakstā jūs uzzināt par to, kāda veida sīkrīku, kā izmantot un kā izvēlēties.

Smart skatīties

viedtālrunis ir ne tikai saziņas līdzeklis, bet arī nozīmīgs ierīce, kas ļauj apzināties banku operācijas, izmaiņas valūtas

kursu, skaitot kalorijas, utt tā tikai trūkums ir izmērs. Sakarā ar lielo izmēru tas ne vienmēr ir ērti lietot. Smart skatīties ir viegli atrisināt šo problēmu, jo pieņemu, dažas funkcijas, izmantojot viedtālruni, un tie ir viegli darboties.

Kas ir SmartWatch?

Smart skatīties Smart Watch ir mini – datoru, nēsā uz rokām kā vienkāršu skatīties. Tie uzņemas noteiktas funkcijas viedtālrunis. Papildus tam, ka pulkstenis ir hronogrāfs, ti, noteikt laiku, ierīce parāda arī ziņas no viedtālruņa, e-pastus, paziņojumus no bankas, utt Lietotāji, kuri dod priekšroku, lai sazinātos ar korespondences, īpaša uzmanība būtu jāpievērš SmartWatch funkcijas skats ziņojumus un atbildēt uz tiem, netērējot daudz laika. Smart pulksteņi piedāvājam jums iespēju nosūtīt balss ziņas. Tas nav visas funkcijas no šīm ierīcēm. Sīkāka informācija tiks sniegta turpmāk.

Lietošanas instrukcijas Smartwatch V8

Smart skatīties ir viegli darboties. Galvenais – zināt norādījumus:

 1. Pirmā lieta, kas jādara, ir nopirkt mikro SIM karti ar jebkuru mobilo operatoru. Viņai jābūt ar internetu, ne mazāku 1 GB.
 2. Sākotnēji karte ievietota nav pulkstenis, un telefons. Tas manipulācija palīdz aktivizēt to. Jārīkojas saskaņā ar instrukciju, kas ietver uz karti. Obligāti manipulācija – atspējot paroli. Ja nav nepieciešams paziņojums par operatora, un tie ir invalīdi, un visi adresātu.
 3. papildināšana kartes konta ir garantija par tās darbu. Nauda ir jāveic saskaņā ar tarifu plānu.
 4. noslēguma posms aktivācijas stundas ir SIM karti. Ja lietotājs izdarīja visu pareizi, saskaņā ar norādījumiem, displejs rādīs divas bultas.
 5. OL>

  Kā iestatīt smart skatīties?

  Lai konfigurētu ierīci, rīkojas šādi:

  1. uz viedtālruni vai planšetdatoru lejupielādēt īpašu app. Viņa vārds SeTracker. Jūs varat lejupielādēt App Store vai Google Play;
  2. lejupielādētā lietojumprogramma ir instalēta un sāka;
  3. aizpildot laukus pēc tā atvēršanas interfeisu. Noteikti ievadiet konta administratora viedtālruni vai planšetdatoru, kas ir saistīta ar

   ierīci; tālruņa numurs un parole pieteikumu ar apstiprinājumu.

  4. OL>

   Tālāk, lietotājs izvēlas visas funkcijas, kas tai ir vajadzīga.

   Kur nopirkt smart skatīties smart skatīties?

   Lai iegādātos smart skatīties divējādi:

   1. specializētajos punktos pārdošanas sīkrīkiem. Šajā gadījumā lietotājs var iepazīties ar produktu, proti, pieskarties to, pielaikot, savukārt-off, un vairāk. Par šādu pirkumu negatīvie ir augstās izmaksas stundas. Pārdevējs nosaka cenā, ne tikai stundās, bet arī īres, uzturēšanas izmaksas telpu, darbinieku algas, utt.
   2. Ar tiešsaistes veikalā. Par šādu pirkumu priekšrocība ir cena. Tas ir daudz zemākas nekā izmaksas par ierīci, kas tiek pārdots parastajiem veikaliem. Trūkums -., Visticamāk, lai risinātu ar negodīgiem pārdevējiem un iegādāties bojātu vai bojātu preci
   3. OL>

    Feature smart pulksteņi

    Smart Watch

    Ja mēs runājam par to, kā izvēlēties gudri skatīties Smart Watch, jums vispirms ir nepieciešams izlemt, kas tiem nepieciešams. Šī ierīce ir iesniegts vairākās kategorijās, lai lietotājiem ar dažādām vajadzībām:

    1. aktīviem cilvēkiem vadošajiem veselīgu dzīvesveidu;
    2. uzņēmējiem, baņķieriem un citiem uzņēmējiem;
    3. cilvēkiem, kas seko modes jaunumiem, modes zīmoliem, etcD.
    4. OL>

     Kad esat izdarījis savu kategoriju izvēli, jums ir arī jāzina īpašības līdzekli, lai iegūtu augstas kvalitātes un funkcionālu ierīci.

     Function

     Ir vairākas galvenās iezīmes visvairāk viedie rokas pulksteņi.

     mērīšana spiediena un pulsa H4>

     Izmantojot viedo pulksteņu var izmērīt, cik no sirds sitieni minūtē un spiediena monitoru, kas ir īpaši svarīgi, hipertensiju un hipotensīvās.

     GPS tracker H4>

     Device norāda vietu saimniekiem telefonu. Šī funkcija ir svarīgi, lai vecāki, skatoties savus bērnus.

     Kamera H4>

     Kamera uz SmartWatch ļauj ātri uzņemt fotoattēlus un ierakstīt video.

     Par viedtālruņa funkcijas H4>

     Smart pulksteņi var veikt dažus funkcijas viedtālrunī:

 • skata ziņojumus, kas saņemti, izmantojot viedtālruni

  vai sociālo tīklu, un, atbildot uz tiem;

 • saņemtu zvanus uz viedtālrunÄ« vai tabletes vai tā noraidÄ«Å¡anu;
 • apskatei vēstulēm pa e-pastu;
 • sÅ«tÄ«t balss ziņas;
 • mÅ«zikas kontrole: spēlēt un lejupielādēt dziesmas;
 • modinātājs, kas var kontrolēt gaismu un dziļu fāzi gulēt, ja naktÄ«, kad viņi par manu roku;

Navigator H4>

Ar skatīties, jūs varat saprast, kā pārvietoties kādā konkrētā virzienā.

Function cilvēkiem vadošajiem veselīgu dzīvesveidu H4>

Par cilvēkiem, kuri rūpējas par savu veselību, viedie pulksteņi piedāvā šādas funkcijas:

 1. count darīts dienā soļiem;
 2. skaitīšanas patērētās kalorijas.
 3. OL>

  Dizaina

  Izvēle izskats skatīties tikai nesen, lietotājiem bija maza vērtība. No dizaina ierīces ļāva lietotājiem paplašināšana apsvērt to, kad pērkot Smart Watch. Klasisks stils pulkstenis ar īstas ādas siksna, melna stikla un metāla korpuss un sajūsmu sekotājiem sīpolu biznesa apģērbu. Sports skatīties stils piemērots cilvēkiem vadošajiem aktīvu dzīvesveidu.

  aizsardzība no putekļiem un mitruma

  Netīrumi un putekļi ir galvenie ienaidnieki smart pulkstenis. Tās var pasliktināties ierīces darbību vai savu izskatu, tāpēc, izvēloties jums ir nepieciešams pievērst uzmanību tam, kā aizsardzībai Smart Watch. Lai uzzinātu vairāk par to, ka ir iespējams ievadīt kodu, kas norādīts tehnisko

  raksturojumu. Viņš ir minēta kā IP. Šīs vēstules seko numuriem. Pirmais cipars ir aizsardzība no putekļiem un no mitruma. Labākais putekļu necaurlaidīgu indikators tiek apzīmēts ar ciparu 6.It aizsargā no vismazākajām daļiņām putekļu. Ja antiplague indikators tiek parādīts skaitļi 5 un 6, ierīce var ieiet dušā. Ja aizsardzībai no mitruma reģistrēti vai 8. skaitļiem 7, tas ir iespējams peldēt kopā ar savu pulksteni.

  Displejs Smartwatch V8

  Ja izvēlaties šo mini-datoru, jums ir nepieciešams pievērst uzmanību savam displeju. Svarīgi indikatori šajā monitorā ir krāsas un sensoru.

  Krāsu displejs ir pieejama vairākās versijās:

  1. Monochronic – tas displejs palīdz taupīt akumulatora enerģiju. Kontroles pulkstenis šajā gadījumā tiek veikta ārēji pogām.
  2. Krāsa – sakarā ar šo displeju, aina ir reāla. Negatīvie ir tas, ka baterija ierīces ar krāsu displeju sēž ātri, un attēla asumu un tās spilgtums tiek zaudēta skaidrā laikā.
  3. OL>

   Ar displeja sensoru klātbūtne:

   1. Touch displeja ierīce ar šādu ekrāna ir ērti darboties. Negatīvais ir tas, ka, ja Jums rodas plaisas un skrambas uz displeja tiks būtiski ietekmēta viņa darbu.
   2. sensorus displejā trūkums – šajā gadījumā vadības ierīce kontrolē ārēji pogām. Šī iemesla dēļ lietotājam ir tērēt daudz laika, lai apskatītu ziņas, e-pastus, utt Advantage šiem progresīvajiem pulkstenis ir tas, ka viņi ir ilgs darbības periods.
   3. OL>

    siksna

    Viedo pulkstenis ierobežojumi var būt plastmasas, ādas vai gumijas. Šis rīks var būt metāla aproce. Daži ražotāji ražo savus produktus ar papildus komplektu siksnām. Preference, mēs iesakām gumijas vai ādas siksnas. Tie neizraisa alerģiju un nekairina ādu.

    Akumulatora

    Ja mēs runājam par to, kā izvēlēties smart skatīties, Smart Watch, īpaša uzmanība būtu jāpievērš akumulatoru. Ja mēs runājam par pamata ierīces ar minimālo funkciju kopumu, darbības periods akumulators ir 2 gadi. Tad tas būs jānomaina. Daži ražotāji aprīkot savas ierīces ar ekrāniem taupīšanas elektronisko mobilo. Sakarā ar to, ka nepieciešama bateriju uzlādes apmēram 1 reizi 5 dienās. Ja ekrāns ir maza izmēra, tad pulksteni var darbināt aktīvajā režīmā, apmēram 3 līdz 25 stundām.

    Liela nozīme ir lādētājs osta. Dažos modeļos tā ir īpaši izstrādāta, lai smart pulksteņiem. Citi modeļi ir aprīkoti ar standarta USB portu. Priekšroka ieteica dot pēdējo lādētāju. Šajā gadījumā sadalījumu nebūs problēmas ar viņa nomaiņu.

    Top modeļi viedo pulksteņu

    Mūsdienu tirgus piedāvā vairākus modeļus smart pulkstenis. Šāda liela izvēle neizprotamu lietotāju, tāpēc eksperti ir izstrādājuši top labākos modeļus šīm ierīcēm.

    Smart bērni skatās

    Smart pulksteņi bērniem ļauj vecākiem kontrolēt vietu saviem bērniem un nekavējoties sazināties ar viņiem. Tātad, mammu un tēti, var saprast, kāda ierīce izvēlēties savam bērnam, šis raksts parāda top labākie modeļi.

    Smartwatch V8 H4>

    izmaksas šādu ierīci no. Stundas priekšrocība ir, ka RAM var palielināt līdz pat 32 GB. Viena no priekšrocībām, jūs varat arī izcelt klātbūtni 2G internets, diktofons, uc Tas ir lēts un kvalitāte var pilnībā aizstāt viedtālrunis. Mīnusi stundas ir lēns internets, trūkums austiņām un ātru akumulatora enerģijas patēriņu.

    Smartwatch V8 H4>

    cena svārstās no. Priekšrocības stundas ir tas, ka atmiņu var paplašināt līdz 32 GB, labu akustiku, mikrofonu un spēju izmantot ierīci kā viedtālrunis. No mīnusiem var izcelt tos mirkļus, kas ekrāns ir grūti redzēt skaidrā laikā, tastatūra ir apgrūtinoša un sliktu Bluetooth.

    Smart skatīties Q100 H4>

    Šajā ierīcē ir SOS pogu un GPS tracker. No pulksteņa displeja ekrāns ir aprīkota ar sensoru. Daži numuri ar ierīcēm var veikt īsus zvanus un veikt tādas.

    Skatīties Smart Q60 H4>

    cena svārstās no. Šādas pulkstenis atbalsta SIM kartes uz visiem operatoriem. Tie ir aprīkoti ar papildu funkciju “noslēpums stieples”, kas ļauj vecākiem dzirdēt visu, kas ir teikts par saviem bērniem. Akumulators jāuzlādē 1 reizi par 4 dienām. Trūkumi šādu stundas.

    Smart skatīties q90 H4>

    cena ierīce ir diapazonā no. Noskatīties ir aprīkots ar lielu skārienjutīgo ekrānu, kas ir viens no to galvenajām priekšrocībām. Tika konstatēts, cons speciālisti.

    Smart skatīties Q50 H4>

    No ierīces cena svārstās no. Priekšrocības stundas, ir tas, ka viņi var nosūtīt paziņojumus uz viedtālruni vai saņemt tos lielos attālumos. Negatīvs – tie ir vecuma ierobežojumi no 2 līdz 6 gadiem,

    .

    Smart pulksteņi pieaugušajiem

    Smart skatīties pieaugušajiem ir arī ļoti dažādu modeļu. Zemāk jūs atradīsiet labāko no tiem.

    Smart skatīties Q80 H4>

    cena ierīce ir diapazonā no. Cieņa stundas ir augstas kvalitātes, izmantojamās ar zemu izmaksu viedtālruņiem un klātbūtnes pogas SOS. Trūkumi netika atklāts.

    Smart skatīties W8 H4>

    izmaksas ierīces -. Galvenā priekšrocība pulksteņiem ir tā, ka to var darbināt, piemēram, viedtālrunis, un bez tā. Ierīcei ir būtisks trūkums – tas nav ūdensizturīgs

    .

    Smart skatīties q90 H4>

    cena svārstās no. Ierīce ir liels displejs ar sensoru. Cons stundas netiek konstatētas.

    Populārs ražotāji viedo pulksteņu

    Ražotāji viedo pulkstenis arī ir ļoti daudz, taču priekšroka jādod tikai uzticamiem un uzticamu zīmolu.

    Samsung

    Uzņēmums ražo gudrus pulksteņi, klasiskās un sportisku stilu. Starp modeļiem zīmolu var atrast ierīci ar 3G internetu. Ierīce ir aprīkota ar skārienjutīgo displeju, bet gredzens ap to, ka jūs varat pagriezt, mainot izvēlnes. Smart pulkstenis ir aprīkots ar standarta funkciju kopumu. To galvenais trūkums ir tas, ka akumulators ilgst tikai dažas dienas.

    Sony

    Smart pulksteņi šī zīmola maksimālais aizsardzības pakāpi no mitruma un putekļiem. Galvenais trūkums ir tas, ka ierīce nav aprīkota ar impulsu mērījuma.

    Casio

    Šis uzņēmums ražo gudrus pulksteņi, kas aprīkoti ar akumulatoru, kas pieder maksa uz ilgu laiku. Ierīce ir standarta komplekts funkcijas, izņemot pulsometru. Var iegādāties tikai specializētās vietās.

    LG

    Ierīce Šī ražotāju atbalstu 3. un 4G internetu, kā arī nano SIM karte. Skatīties atbalsta standarta funkciju kopumu. Starp trūkumiem piešķirt liela izmēra ekrānu un ātru akumulatora patēriņu. Akumulators ilgst vienu dienu.

    Apple

    Galvenais trūkums viedo pulksteņu šo zīmolu ir to augstās izmaksas. Pretējā gadījumā nav mīnusi. Ierīce ir aprīkota ar lielu touch screen, un aizsargājošu stikla. To var izmantot ar iPhone vai ne.

    Asus

    Šī ierīce ir aprīkota ar kompānija monochrone displeju. Sānos ir pogas, lai kontrolētu pulksteni. Ražotāji ir parūpējušies par ātri pievades akumulatoru. Tikai 15 minūšu laikā jūs varat palielināt akumulatora darbības laiku no 0% līdz 60%.

    Olis

    Smart pulksteņi no šo uzņēmumu, jūs atradīsiet labas attiecības cenu kvalitātes. Zemu izmaksu ierīce neietekmē tās darbību. Noskatīties ir aprīkots ar krāsainu displeju un akumulatoru ilgst 4 dienas.

    Polar

    Šis ražotājs ražo smart skatīties cilvēkiem vadošajiem aktīvu dzīvesveidu. Ierīce ir aprīkota ar funkciju aizsardzībai no putekļiem un mitruma. Akumulators ar aktīvo darbu ir pietiekami 2 dienas.

    Motorola

    Uzņēmums ražo mazu un elegantu gudru skatīties, kas aprīkota ar strappy sudraba un melnā krāsā. Galvenie trūkumi modelis ir tas, ka paziņojumi nāk ar kavēšanos, un, lai uzlādētu akumulatoru, ir katru dienu.

    Smart pulkstenis ir viens no labākajiem ierīcēm, kas var daļēji aizstās viedtālrunis. Ierīce ir pieejama pieaugušajiem un bērniem. Vecākiem tas palīdz kontrolēt kustību un bērnu, un viņa komunikācija. Smart pulksteņi ir liels aktīviem un biznesa cilvēkiem.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...