Smartwatch V8 - skatīties, oficiālā vietne, nopirkt tagad, atsauksmes, cena
žinios

Smartwatch V8 ā€“ skatÄ«ties, oficiālā vietne, nopirkt tagad, atsauksmes, cena

SÄ«krÄ«ki ir tehnisks lÄ«dzeklis, lai vienkārÅ”otu cilvēka dzÄ«vi, kas

ļauj jums, lai uzturētu tempu. Šādas ierīces ietver pārdomātas pulksteņi. Šajā rakstā jūs uzzināt par to, kāda veida sīkrīku, kā izmantot un kā izvēlēties.

Smart skatīties

viedtālrunis ir ne tikai saziņas līdzeklis, bet arī nozīmīgs ierīce, kas ļauj apzināties banku operācijas, izmaiņas valūtas

kursu, skaitot kalorijas, utt tā tikai trÅ«kums ir izmērs. Sakarā ar lielo izmēru tas ne vienmēr ir ērti lietot. Smart skatÄ«ties ir viegli atrisināt Å”o problēmu, jo pieņemu, dažas funkcijas, izmantojot viedtālruni, un tie ir viegli darboties.

Kas ir SmartWatch?

Smart skatÄ«ties Smart Watch ir mini ā€“ datoru, nēsā uz rokām kā vienkārÅ”u skatÄ«ties. Tie uzņemas noteiktas funkcijas viedtālrunis. Papildus tam, ka pulkstenis ir hronogrāfs, ti, noteikt laiku, ierÄ«ce parāda arÄ« ziņas no viedtālruņa, e-pastus, paziņojumus no bankas, utt Lietotāji, kuri dod priekÅ”roku, lai sazinātos ar korespondences, Ä«paÅ”a uzmanÄ«ba bÅ«tu jāpievērÅ” SmartWatch funkcijas skats ziņojumus un atbildēt uz tiem, netērējot daudz laika. Smart pulksteņi piedāvājam jums iespēju nosÅ«tÄ«t balss ziņas. Tas nav visas funkcijas no Ŕīm ierÄ«cēm. SÄ«kāka informācija tiks sniegta turpmāk.

LietoŔanas instrukcijas Smartwatch V8

Smart skatÄ«ties ir viegli darboties. Galvenais ā€“ zināt norādÄ«jumus:

 1. Pirmā lieta, kas jādara, ir nopirkt mikro SIM karti ar jebkuru mobilo operatoru. Viņai jābūt ar internetu, ne mazāku 1 GB.
 2. Sākotnēji karte ievietota nav pulkstenis, un telefons. Tas manipulācija palÄ«dz aktivizēt to. JārÄ«kojas saskaņā ar instrukciju, kas ietver uz karti. Obligāti manipulācija ā€“ atspējot paroli. Ja nav nepiecieÅ”ams paziņojums par operatora, un tie ir invalÄ«di, un visi adresātu.
 3. papildināŔana kartes konta ir garantija par tās darbu. Nauda ir jāveic saskaņā ar tarifu plānu.
 4. noslēguma posms aktivācijas stundas ir SIM karti. Ja lietotājs izdarīja visu pareizi, saskaņā ar norādījumiem, displejs rādīs divas bultas.
 5. OL>

  Kā iestatīt smart skatīties?

  Lai konfigurētu ierÄ«ci, rÄ«kojas Ŕādi:

  1. uz viedtālruni vai planÅ”etdatoru lejupielādēt Ä«paÅ”u app. Viņa vārds SeTracker. JÅ«s varat lejupielādēt App Store vai Google Play;
  2. lejupielādētā lietojumprogramma ir instalēta un sāka;
  3. aizpildot laukus pēc tā atvērÅ”anas interfeisu. Noteikti ievadiet konta administratora viedtālruni vai planÅ”etdatoru, kas ir saistÄ«ta ar

   ierīci; tālruņa numurs un parole pieteikumu ar apstiprinājumu.

  4. OL>

   Tālāk, lietotājs izvēlas visas funkcijas, kas tai ir vajadzīga.

   Kur nopirkt smart skatīties smart skatīties?

   Lai iegādātos smart skatīties divējādi:

   1. specializētajos punktos pārdoÅ”anas sÄ«krÄ«kiem. Å ajā gadÄ«jumā lietotājs var iepazÄ«ties ar produktu, proti, pieskarties to, pielaikot, savukārt-off, un vairāk. Par Ŕādu pirkumu negatÄ«vie ir augstās izmaksas stundas. Pārdevējs nosaka cenā, ne tikai stundās, bet arÄ« Ä«res, uzturÄ“Å”anas izmaksas telpu, darbinieku algas, utt.
   2. Ar tieÅ”saistes veikalā. Par Ŕādu pirkumu priekÅ”rocÄ«ba ir cena. Tas ir daudz zemākas nekā izmaksas par ierÄ«ci, kas tiek pārdots parastajiem veikaliem. TrÅ«kums -., Visticamāk, lai risinātu ar negodÄ«giem pārdevējiem un iegādāties bojātu vai bojātu preci
   3. OL>

    Feature smart pulksteņi

    Smart Watch

    Ja mēs runājam par to, kā izvēlēties gudri skatÄ«ties Smart Watch, jums vispirms ir nepiecieÅ”ams izlemt, kas tiem nepiecieÅ”ams. Å Ä« ierÄ«ce ir iesniegts vairākās kategorijās, lai lietotājiem ar dažādām vajadzÄ«bām:

    1. aktÄ«viem cilvēkiem vadoÅ”ajiem veselÄ«gu dzÄ«vesveidu;
    2. uzņēmējiem, baņķieriem un citiem uzņēmējiem;
    3. cilvēkiem, kas seko modes jaunumiem, modes zīmoliem, etcD.
    4. OL>

     Kad esat izdarÄ«jis savu kategoriju izvēli, jums ir arÄ« jāzina Ä«paŔības lÄ«dzekli, lai iegÅ«tu augstas kvalitātes un funkcionālu ierÄ«ci.

     Function

     Ir vairākas galvenās iezīmes visvairāk viedie rokas pulksteņi.

     mērÄ«Å”ana spiediena un pulsa H4>

     Izmantojot viedo pulksteņu var izmērÄ«t, cik no sirds sitieni minÅ«tē un spiediena monitoru, kas ir Ä«paÅ”i svarÄ«gi, hipertensiju un hipotensÄ«vās.

     GPS tracker H4>

     Device norāda vietu saimniekiem telefonu. Šī funkcija ir svarīgi, lai vecāki, skatoties savus bērnus.

     Kamera H4>

     Kamera uz SmartWatch ļauj ātri uzņemt fotoattēlus un ierakstīt video.

     Par viedtālruņa funkcijas H4>

     Smart pulksteņi var veikt dažus funkcijas viedtālrunī:

 • skata ziņojumus, kas saņemti, izmantojot viedtālruni

  vai sociālo tīklu, un, atbildot uz tiem;

 • saņemtu zvanus uz viedtālrunÄ« vai tabletes vai tā noraidÄ«Å”anu;
 • apskatei vēstulēm pa e-pastu;
 • sÅ«tÄ«t balss ziņas;
 • mÅ«zikas kontrole: spēlēt un lejupielādēt dziesmas;
 • modinātājs, kas var kontrolēt gaismu un dziļu fāzi gulēt, ja naktÄ«, kad viņi par manu roku;

Navigator H4>

Ar skatīties, jūs varat saprast, kā pārvietoties kādā konkrētā virzienā.

Function cilvēkiem vadoÅ”ajiem veselÄ«gu dzÄ«vesveidu H4>

Par cilvēkiem, kuri rÅ«pējas par savu veselÄ«bu, viedie pulksteņi piedāvā Ŕādas funkcijas:

 1. count darīts dienā soļiem;
 2. skaitÄ«Å”anas patērētās kalorijas.
 3. OL>

  Dizaina

  Izvēle izskats skatÄ«ties tikai nesen, lietotājiem bija maza vērtÄ«ba. No dizaina ierÄ«ces ļāva lietotājiem paplaÅ”ināŔana apsvērt to, kad pērkot Smart Watch. Klasisks stils pulkstenis ar Ä«stas ādas siksna, melna stikla un metāla korpuss un sajÅ«smu sekotājiem sÄ«polu biznesa apģērbu. Sports skatÄ«ties stils piemērots cilvēkiem vadoÅ”ajiem aktÄ«vu dzÄ«vesveidu.

  aizsardzība no putekļiem un mitruma

  NetÄ«rumi un putekļi ir galvenie ienaidnieki smart pulkstenis. Tās var pasliktināties ierÄ«ces darbÄ«bu vai savu izskatu, tāpēc, izvēloties jums ir nepiecieÅ”ams pievērst uzmanÄ«bu tam, kā aizsardzÄ«bai Smart Watch. Lai uzzinātu vairāk par to, ka ir iespējams ievadÄ«t kodu, kas norādÄ«ts tehnisko

  raksturojumu. ViņŔ ir minēta kā IP. Å Ä«s vēstules seko numuriem. Pirmais cipars ir aizsardzÄ«ba no putekļiem un no mitruma. Labākais putekļu necaurlaidÄ«gu indikators tiek apzÄ«mēts ar ciparu 6.It aizsargā no vismazākajām daļiņām putekļu. Ja antiplague indikators tiek parādÄ«ts skaitļi 5 un 6, ierÄ«ce var ieiet duŔā. Ja aizsardzÄ«bai no mitruma reÄ£istrēti vai 8. skaitļiem 7, tas ir iespējams peldēt kopā ar savu pulksteni.

  Displejs Smartwatch V8

  Ja izvēlaties Å”o mini-datoru, jums ir nepiecieÅ”ams pievērst uzmanÄ«bu savam displeju. SvarÄ«gi indikatori Å”ajā monitorā ir krāsas un sensoru.

  Krāsu displejs ir pieejama vairākās versijās:

  1. Monochronic ā€“ tas displejs palÄ«dz taupÄ«t akumulatora enerÄ£iju. Kontroles pulkstenis Å”ajā gadÄ«jumā tiek veikta ārēji pogām.
  2. Krāsa ā€“ sakarā ar Å”o displeju, aina ir reāla. NegatÄ«vie ir tas, ka baterija ierÄ«ces ar krāsu displeju sēž ātri, un attēla asumu un tās spilgtums tiek zaudēta skaidrā laikā.
  3. OL>

   Ar displeja sensoru klātbūtne:

   1. Touch displeja ierÄ«ce ar Ŕādu ekrāna ir ērti darboties. NegatÄ«vais ir tas, ka, ja Jums rodas plaisas un skrambas uz displeja tiks bÅ«tiski ietekmēta viņa darbu.
   2. sensorus displejā trÅ«kums ā€“ Å”ajā gadÄ«jumā vadÄ«bas ierÄ«ce kontrolē ārēji pogām. Å Ä« iemesla dēļ lietotājam ir tērēt daudz laika, lai apskatÄ«tu ziņas, e-pastus, utt Advantage Å”iem progresÄ«vajiem pulkstenis ir tas, ka viņi ir ilgs darbÄ«bas periods.
   3. OL>

    siksna

    Viedo pulkstenis ierobežojumi var būt plastmasas, ādas vai gumijas. Šis rīks var būt metāla aproce. Daži ražotāji ražo savus produktus ar papildus komplektu siksnām. Preference, mēs iesakām gumijas vai ādas siksnas. Tie neizraisa alerģiju un nekairina ādu.

    Akumulatora

    Ja mēs runājam par to, kā izvēlēties smart skatÄ«ties, Smart Watch, Ä«paÅ”a uzmanÄ«ba bÅ«tu jāpievērÅ” akumulatoru. Ja mēs runājam par pamata ierÄ«ces ar minimālo funkciju kopumu, darbÄ«bas periods akumulators ir 2 gadi. Tad tas bÅ«s jānomaina. Daži ražotāji aprÄ«kot savas ierÄ«ces ar ekrāniem taupÄ«Å”anas elektronisko mobilo. Sakarā ar to, ka nepiecieÅ”ama bateriju uzlādes apmēram 1 reizi 5 dienās. Ja ekrāns ir maza izmēra, tad pulksteni var darbināt aktÄ«vajā režīmā, apmēram 3 lÄ«dz 25 stundām.

    Liela nozÄ«me ir lādētājs osta. Dažos modeļos tā ir Ä«paÅ”i izstrādāta, lai smart pulksteņiem. Citi modeļi ir aprÄ«koti ar standarta USB portu. PriekÅ”roka ieteica dot pēdējo lādētāju. Å ajā gadÄ«jumā sadalÄ«jumu nebÅ«s problēmas ar viņa nomaiņu.

    Top modeļi viedo pulksteņu

    MÅ«sdienu tirgus piedāvā vairākus modeļus smart pulkstenis. Šāda liela izvēle neizprotamu lietotāju, tāpēc eksperti ir izstrādājuÅ”i top labākos modeļus Ŕīm ierÄ«cēm.

    Smart bērni skatās

    Smart pulksteņi bērniem ļauj vecākiem kontrolēt vietu saviem bērniem un nekavējoties sazināties ar viņiem. Tātad, mammu un tēti, var saprast, kāda ierÄ«ce izvēlēties savam bērnam, Å”is raksts parāda top labākie modeļi.

    Smartwatch V8 H4>

    izmaksas Ŕādu ierÄ«ci no. Stundas priekÅ”rocÄ«ba ir, ka RAM var palielināt lÄ«dz pat 32 GB. Viena no priekÅ”rocÄ«bām, jÅ«s varat arÄ« izcelt klātbÅ«tni 2G internets, diktofons, uc Tas ir lēts un kvalitāte var pilnÄ«bā aizstāt viedtālrunis. MÄ«nusi stundas ir lēns internets, trÅ«kums austiņām un ātru akumulatora enerÄ£ijas patēriņu.

    Smartwatch V8 H4>

    cena svārstās no. PriekÅ”rocÄ«bas stundas ir tas, ka atmiņu var paplaÅ”ināt lÄ«dz 32 GB, labu akustiku, mikrofonu un spēju izmantot ierÄ«ci kā viedtālrunis. No mÄ«nusiem var izcelt tos mirkļus, kas ekrāns ir grÅ«ti redzēt skaidrā laikā, tastatÅ«ra ir apgrÅ«tinoÅ”a un sliktu Bluetooth.

    Smart skatīties Q100 H4>

    Šajā ierīcē ir SOS pogu un GPS tracker. No pulksteņa displeja ekrāns ir aprīkota ar sensoru. Daži numuri ar ierīcēm var veikt īsus zvanus un veikt tādas.

    Skatīties Smart Q60 H4>

    cena svārstās no. Šādas pulkstenis atbalsta SIM kartes uz visiem operatoriem. Tie ir aprÄ«koti ar papildu funkciju ā€œnoslēpums stieplesā€, kas ļauj vecākiem dzirdēt visu, kas ir teikts par saviem bērniem. Akumulators jāuzlādē 1 reizi par 4 dienām. TrÅ«kumi Ŕādu stundas.

    Smart skatīties q90 H4>

    cena ierÄ«ce ir diapazonā no. NoskatÄ«ties ir aprÄ«kots ar lielu skārienjutÄ«go ekrānu, kas ir viens no to galvenajām priekÅ”rocÄ«bām. Tika konstatēts, cons speciālisti.

    Smart skatīties Q50 H4>

    No ierÄ«ces cena svārstās no. PriekÅ”rocÄ«bas stundas, ir tas, ka viņi var nosÅ«tÄ«t paziņojumus uz viedtālruni vai saņemt tos lielos attālumos. NegatÄ«vs ā€“ tie ir vecuma ierobežojumi no 2 lÄ«dz 6 gadiem,

    .

    Smart pulksteņi pieauguÅ”ajiem

    Smart skatīties pieauguŔajiem ir arī ļoti dažādu modeļu. Zemāk jūs atradīsiet labāko no tiem.

    Smart skatīties Q80 H4>

    cena ierīce ir diapazonā no. Cieņa stundas ir augstas kvalitātes, izmantojamās ar zemu izmaksu viedtālruņiem un klātbūtnes pogas SOS. Trūkumi netika atklāts.

    Smart skatīties W8 H4>

    izmaksas ierÄ«ces -. Galvenā priekÅ”rocÄ«ba pulksteņiem ir tā, ka to var darbināt, piemēram, viedtālrunis, un bez tā. IerÄ«cei ir bÅ«tisks trÅ«kums ā€“ tas nav Å«densizturÄ«gs

    .

    Smart skatīties q90 H4>

    cena svārstās no. Ierīce ir liels displejs ar sensoru. Cons stundas netiek konstatētas.

    Populārs ražotāji viedo pulksteņu

    Ražotāji viedo pulkstenis arī ir ļoti daudz, taču priekŔroka jādod tikai uzticamiem un uzticamu zīmolu.

    Samsung

    Uzņēmums ražo gudrus pulksteņi, klasiskās un sportisku stilu. Starp modeļiem zīmolu var atrast ierīci ar 3G internetu. Ierīce ir aprīkota ar skārienjutīgo displeju, bet gredzens ap to, ka jūs varat pagriezt, mainot izvēlnes. Smart pulkstenis ir aprīkots ar standarta funkciju kopumu. To galvenais trūkums ir tas, ka akumulators ilgst tikai dažas dienas.

    Sony

    Smart pulksteņi Ŕī zÄ«mola maksimālais aizsardzÄ«bas pakāpi no mitruma un putekļiem. Galvenais trÅ«kums ir tas, ka ierÄ«ce nav aprÄ«kota ar impulsu mērÄ«juma.

    Casio

    Šis uzņēmums ražo gudrus pulksteņi, kas aprīkoti ar akumulatoru, kas pieder maksa uz ilgu laiku. Ierīce ir standarta komplekts funkcijas, izņemot pulsometru. Var iegādāties tikai specializētās vietās.

    LG

    IerÄ«ce Å Ä« ražotāju atbalstu 3. un 4G internetu, kā arÄ« nano SIM karte. SkatÄ«ties atbalsta standarta funkciju kopumu. Starp trÅ«kumiem pieŔķirt liela izmēra ekrānu un ātru akumulatora patēriņu. Akumulators ilgst vienu dienu.

    Apple

    Galvenais trÅ«kums viedo pulksteņu Å”o zÄ«molu ir to augstās izmaksas. Pretējā gadÄ«jumā nav mÄ«nusi. IerÄ«ce ir aprÄ«kota ar lielu touch screen, un aizsargājoÅ”u stikla. To var izmantot ar iPhone vai ne.

    Asus

    Å Ä« ierÄ«ce ir aprÄ«kota ar kompānija monochrone displeju. Sānos ir pogas, lai kontrolētu pulksteni. Ražotāji ir parÅ«pējuÅ”ies par ātri pievades akumulatoru. Tikai 15 minÅ«Å”u laikā jÅ«s varat palielināt akumulatora darbÄ«bas laiku no 0% lÄ«dz 60%.

    Olis

    Smart pulksteņi no Å”o uzņēmumu, jÅ«s atradÄ«siet labas attiecÄ«bas cenu kvalitātes. Zemu izmaksu ierÄ«ce neietekmē tās darbÄ«bu. NoskatÄ«ties ir aprÄ«kots ar krāsainu displeju un akumulatoru ilgst 4 dienas.

    Polar

    Å is ražotājs ražo smart skatÄ«ties cilvēkiem vadoÅ”ajiem aktÄ«vu dzÄ«vesveidu. IerÄ«ce ir aprÄ«kota ar funkciju aizsardzÄ«bai no putekļiem un mitruma. Akumulators ar aktÄ«vo darbu ir pietiekami 2 dienas.

    Motorola

    Uzņēmums ražo mazu un elegantu gudru skatÄ«ties, kas aprÄ«kota ar strappy sudraba un melnā krāsā. Galvenie trÅ«kumi modelis ir tas, ka paziņojumi nāk ar kavÄ“Å”anos, un, lai uzlādētu akumulatoru, ir katru dienu.

    Smart pulkstenis ir viens no labākajiem ierÄ«cēm, kas var daļēji aizstās viedtālrunis. IerÄ«ce ir pieejama pieauguÅ”ajiem un bērniem. Vecākiem tas palÄ«dz kontrolēt kustÄ«bu un bērnu, un viņa komunikācija. Smart pulksteņi ir liels aktÄ«viem un biznesa cilvēkiem.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...