Grožis

Silane Guard – šķidrā stikla, viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt,

FONT> & nbsp;

Iekļauts silāns Willson gvardes komponentiem, pamatojoties uz Milanovich polimērus var kaitēt veselībai.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Kad strādājat nūju pamatnoteikumiem personīgās drošības EM>

1. Apstrādi jāveic ārā vai labi vēdināmā vietā.
2. Visas darbības, kas saistītas piemērošanu veic tikai ar aizsargcimdu.
3. Nepakļaujiet silane Guard uz atklātās ādas un apģērba. Ja to novērst neizdevās, nekavējoties mazgāt skarto teritoriju ar siltu ūdeni.

Vispārējie norādījumi silāns Guard

Neatveriet jau iepriekš! Kad noplūde – zaudē savas īpašības

.

Ārstēšana būtu tikai būt virsma piemērota krāsas pārklājumu.

Nelietot sastāvu uz stikla, hroma produktu, gumijas blīves, daļām nekrāsotu plastmasas.

Visi darbi tiek veikti, izmantojot tīru ādas drānu (mikrošķiedras).

uzglabā tumšā vietā temperatūrā līdz +40 ° C vertikālā stāvoklī slēgtā iepakojumā.

novērot, laika intervālos!

Spring / rudens ēnā (10 ° C ~ 20 ° C).

 • Polimerizācijas laiks ir 10 minÅ«tes.
 • Laika noslaucÄ«t lÄ«dz 5 minÅ«tēm.

Summer ēnā (20 ° C ~ 35 ° C).

 • Polimerizācijas laiks ir 5 minÅ«tes.
 • laiks noslaucÄ«t – 3 minÅ«tes

.

Nelietot uz karstām virsmām un tiešā saules gaismā!

Winter saule (mazāk nekā 10 ° C).

 • Polimerizācijas laiks -. 15 minÅ«tes
 • Laika noslaucÄ«t 10 minÅ«tes.

Nelietot pie zemām temperatūrām!

HANDLE automašīnā PARTS

 1. Durvis (sānu virsma)
 2. Pārsegs
 3. Jumta ​​LI>
 4. Stumbrs un aizmugurējā automašīnas.
 5. OL>

  Tehnoloģijas piemērošana silāns Guard

  Pēc apstrādes spēks pārklājuma ir uzlabota ar tiešas saules gaismas. Šķidrums ir paredzēta vienu reizi lietošanai. Dehermetizācijas flakona sastāvu neattiecas ilgtermiņa glabāšanai.
  Pēc procedūras nav ieteicams mazgāt automašīnu 1 nedēļu. Šajā nedēļā var mazgāt automašīnu pat automātiskā automazgātava. Nākotnē, apmeklējiet automazgātava.
  Pēc ārstēšanas neizmantojiet abrazīvus poļu. Gadījumā, ja, izmantojot abrazīvu vasku, ir nepieciešams, lai atkārtoti piemērot silane Guard.
  efekts netiks sasniegts, ja atstāj nožūt uz ilgu laiku bez noslaucīt.

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  Fotogrāfijas / video sākotnējās kopas ĢS

  Es vēlos dalīties personīgā pieredzē ar japāņu šķidrā stikla silane Guard. no ķermeņa ierakstītā kameras stāvokli krāsojuma pirms pārklājumu piemērošanas un pēc apstrādes laikā, lai novērtētu reālo efektivitāti produktu. Viss tika veikta saskaņā ar instrukcijām (nāca komplektā).

  Tātad, kā ieteikts norādījumiem, brauca uz automazgātavas veikt rūpīgu tīrīšanu ķermeni. Ir izmantojuši pakalpojumu – izņemšanu no organisma ar bitumena un darvas. Mans auto ir ne vecs (2 gadi), tāpēc nav nepieciešams daudz, sagatavošana un iepriekšēja dziļi pulēšana. Ja jums ir akmens čipsi, tad jums būs nepieciešams, lai attīrītu un krāsas.

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  Pēc tīrīšanas atstāja mašīnu uz nakti, lai dotu to pilnībā sausa. Pilnīgi tīrs un pilnīgi sausas virsmas ir vissvarīgākais nosacījums veiksmīgai izmantošanai Japānas pulēšanas.

  Nākamā diena un otrais posms! Nakts laikā ķermenis pilnīgi sausa. Es rūpīgi jānoslauka ar nedaudz mitru mikrošķiedras audumu, nekavējoties noslaukiet sausu ar citu drānu. Filmēts kā LPK. Kā jūs varat redzēt, ķermenis ir nelielas skrambas, nelielas scuffs, izbalējušu krāsu.

  iztērēti pie garāžas zem klajas debess apstrādes laiks, silts rudens laika ļāva. Temperatūra ir +10 grādi, bez vēja, ne mākoņi. apstrāde uz ielas temperatūra ir zem nulles nav ieteicis izgatavotājs. EM>

  Sākotnēji identificē secību pārklāšanas spārnu, durvis, motora pārsegs, jumts (sadalīts to divās daļās), stumbra. Tagad sāk spēlēt silāna stikla aizsargu. Pirmkārt, aerosols sastāvs ir pamatīgi kratīt vairākas reizes. Vienmērīgi un garenvirziena kustības piemērots ierīci uz virsmas īpašu sūkli (nāca komplektā). Tad nokrāsot sastāvu elementā, skatoties uzmanīgi, lai novērstu nepilnības, ko izraisa uz rīku, ir vizuāli redzams uz ķermeņa. Nospiediet vai RUB nav nepieciešama.

  Kā izrādījās, tad ārstēšana ķermeņa auto šis daļa – nevar būt vienkāršāk! Tā ir izplatīta un raspolirovyvayut viegli. Man bija pieredze, izmantojot šķidrās stikla Stikla Guard, tas ir daudz grūtāk raspolirovyvayut.

  Pēc ārstēšanas ar sastāvu visām ķermeņa daļām vienā slānī, līdzeklis (izmantot tilpumu 57 ml), bija apmēram uz pusi.

  Tātad, ja visi veic norādītajā ražotāja tehnoloģijas, viens šāds konteiners ir pietiekami, lai ārstētu ķermeņa divos slāņos. Bet otrs slānis var piemērot tikai pēc tam, kad vismaz stundu pēc pirmā noslaucīt.

  Pulētais un iegūt spoguli!
  Tad gaidīja 10 minūtes, piemērotais kompozīcija ir izžuvuši un sāka noslaucīt.

  pilns komplekts japāņu segumu iekļauta šajā visvairāk īpašu mikrošķiedras. Raspolirovka veikta nepiemērojot spiediena viegli. Apstrādāts ar ķermeņa daļām, tādā pašā secībā, kā piemērojot sastāvu.

  Visa pieteikšanās process šķidrā stikla bija man aptuveni divas stundas. Viņš strādāja lēni, uzmanīgi. Šī neatkarīgā izplatītāja efekts iespaidu man 100%! Mašīna ir ieguvis spilgtu izskatu, atlaidinātas kā spogulis.

  Skatīt fotogrāfijas pirms un pēc silane apsardzes

  Present agrāk, skrambām neredzēt. Tie nav! Mana automašīna bija kā jauns. Mērķis ir sasniegts, ķermenis mana auto ir labi aizsargāti no nelielām skrambām, tīmekļiem, skrāpējumi cieta mikrofilmu.

  No video, es centos labi, lai parādītu rezultātā spoguļa efektu. Un šāds krāšņs mirdzumu pēc 1 slāņa Polijas silane apsardzes!

  es arī fiksēts uz video ar repelents plēvi. Hidrofobo īpašības viņa ir patiešām lieliski. Kā ieteikts, auto netiek mazgāti uz nedēļu. Šajā laikā, putekļi uz ķermeņa fit vienmērīgi, bet lietus bija mazgāti viņas tīrs.

  Ļaujiet man jums atgādināt, ka ražotājs nav ieteicams mazgāt automašīnu pēc ārstēšanas ar šķidro stiklu 1 nedēļu laikā.
  Filma ir pilnībā sacietē, tāpēc izmantot auto pēc apstrādes, bet bez izlietnes!

  Pēc mēneša aktīvas darbības mašīnu nomazgāt, rezultāts ir tāds pats – viņa arī izskatās krāšņs
  Spilgti krāsu, jauki Shine, bez skrambām, nav scuffs.. Dubļu, ūdens tāpat uzreiz sākt plūstošas. Tagad tas ir daudz mazāk iespējams doties uz auto mazgāšanas, jo auto paliek tīrs ilgāku laiku.
  rezultāts. Tas tiešām strādā perfekti japāņu produkts, kas ekonomiju, auto un maku!

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...