Grožis

Silane Guard – šķidrā stikla, atsauksmes, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad,

Vai īpašs pulēšanas kompozīcija ar ietekmi uz šķidro stiklu, kas pārklāj daļu virsbūves. Liquid silāns Willson Stikla Guard ražots Japānas uzņēmums WILLSON. Šis rīks ļauj jums izveidot ūdens atbaida un aizsargā krāsojumu no nelielām skrambām un mehāniskiem bojājumiem un no agresīviem reaģentiem ziemā.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Inovatīva tehnoloģija ir palīdzējusi izveidot viegli lietojamu vienotu-komponentu vielu. Atsauksmes par šķidro silane WILLSON stikla Guard ļauj novērtēt savu popularitāti patērētāju vidū.

pārskats par konkurētspējīgu fondu silāns Guard

Lai nodrošinātu aizsardzības īpašības ķermeņa, daudzi auto īpašnieki izmantot īpašus instrumentus. Tie ietver pulēšanas un vaskus. Visas šīs vielas ir sekas: Jā, auto ir spīdīgs un ķermenis ir aizsargājošu slāni, bet galvenais trūkums ir īsais šī īpašuma. Šie savienojumi tiek mazgāts pie pirmās mazgāšanas transportlīdzekļiem. No aizsargājošu slāni, ko rada šo līdzekļu spēks, ir ļoti maza, lai mēs varētu teikt, ka viņiem ir dekoratīvu efektu un aizsardzības īpašības to nosacījumu.

Inovācijas Japānas ražotāju izmanto silonovoy pamatu izveidei šķidrā stikla. Šī viela garantē aizsardzību virsmu ķermeņa uz visu gadu. Sakarā ar sastāvu auto būs lielisks izskats spīdīga virsma un labu aizsardzību pret agresīvu vidi ilgu laiku. Šis pārklājums netiks nomazgāt rokas vai mehānisko veļas mašīna laikā, un, visticamāk, lai novērstu tīrīšanas līdzekļus, lai iznīcinātu lakotās materiālus ķermeņa.

Pateicoties labu korelāciju cenu un kvalitāti silāns Willson Guard patiks auto īpašniekiem. Pirms jūs pērkat transportlīdzekli, jums ir pārbaudīt integritāti pārdevēja, nevis iegādāties viltotas. Mūsu kompānija garantē augstu kvalitāti par pārdoto preču.

metode, piemērojot silāns Willson Guard

viela piemērots virsmas mašīnu, tas jādara kastē, aizsargā no tiešas saules un putekļiem. Jūs nevarat izmantot sastāvu pie pazeminātas apkārtējās vides temperatūras. Jauns Willson silāns Guard pirms pieteikuma nepieciešama testēšana šo risinājumu, ir piemērots nelielu platību no ķermeņa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vielas lietošana nav visur.

Lai to nevis uz šādām detaļām automašīnas: EM>

  • plastmasas virsma;
  • buferis auto;
  • gumijas vai hroma daļas;
  • stikla un lukturus.

Ja saņemat finansējumu šiem auto detaļām ir nepieciešams, lai noslaucīt tos ar mitru drānu. Ja viela nokļūst uz apģērba, noskalojiet to ar ūdeni.

Feature no pieteikuma, ka pēc tam, kad, piemērojot Wilson ir ātri veikt pulēšana. Nelietojiet poļu ar šķidro stikla efektu, ir iespējama tikai telpā, kas ir labi vēdināmā. Uzglabāt dzidrajā silane WILLSON apsardzes neiespējami: atverot pudeli, jums ir nepieciešams, lai izmantotu to uzreiz

.

Komplektā instrumentu silāns Guard WILLSON, īpaša aplikātora sūkli un tīrīšanas drāniņu. Piemērojot vielu, tas ir nepieciešams, lai aizsargātu rokas ar lateksa cimdiem. Galvenā sastāvdaļa sastāvā ir silāns, to nevar ēst, būtu jātur tālāk no uguns nepieejamā bērniem. Ja ir iespēja, ka viela nokļūst uz ādas sejas vai acīs, izskalojiet ar ūdeni 15 minūtes.

Pirms vielu jums ir nepieciešams mazgāt un žāvēt automašīnu piemērošanu. Tad jāārstē ar attaukošanas visām ķermeņa daļām, tad piemēro silane apsardzei un raspolirovat audumu. Atstājiet automašīnu 8 stundas, lai konsolidētu efektu. Sīkākas lietošanas instrukcijas ir iesaiņojums.

Uzglabāt vajadzētu būt temperatūrā līdz 40 grādiem. Tas ir iespējams, lai novērstu sasalšanu un krātuvi temperatūra ir zem nulles. Sargāt no kontakta iepakojuma saules gaismas. Term use of produkts ir 5 gadi no izgatavošanas dienas.

Ieguvumi no šķidrā stikla silane apsardzes

rīks ir viegli un ekonomiski piemēroti. Pēc tam, kad noslaucīt izrādās lielisku rezultātu, kas neatšķiras no dārgākiem produktiem.

Automobiļa organisms tiešām ir lielisks spīdumu par visu gadu. Turklāt, pēc daudzu ekspertu, rīks garantē ūdensnecaurlaidību īpašības sakarā ar bioloģisko filmu, kas parādās uz virsmas. Auto ilgu laiku, tiks aizsargāti no agresīvas erozijas ietekmes un paliks skaidrs.

galvenās priekšrocības silane WILLSON Guard ietver: EM>

  • nodroÅ¡ina efektu, kas garantē izturÄ«bu pret mitrumu;
  • apstrāde var bÅ«t jebkura izmēra auto;
  • viegli piemērot kompozÄ«cijas ļauj ražot visu darbu uz neilgu laiku;
  • pateicoties speciālu tehnoloÄ£iju, produktu var piemērot vairākos slāņos;
  • biezums pārklājuma pārsniedz vaska vairākas reizes;
  • ilgstoÅ¡u efektu apstrādes auto.

apguvei WILLSON silane apsardzes

iegādāties šķidro stiklu automašīnu mūsu mājas lapā. Uzņēmuma vadītāji atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un konsultēt par pieteikumu. Produkta cena ir labākais šajā reģionā. Jūs varat pasūtīt preces piegādi ar kurjeru vai transporta uzņēmumam. Maksājums tiek veikts jebkurā ērtā veidā klientam -. Tas var būt skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu, kā arī plastikāta karšu banka

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Oficiālā vietne sniedz detalizētu aprakstu par produktu, kas sniedz atbildes uz visiem jautājumiem un pareizi uzņemt vajadzīgo instrumentu. Ja jūs nezināt, kur nopirkt automobiļu šķidrā stikla WILLSON, pasūtīt preci no mums un jums tiek garantēta būt apmierināti ar savu pirkumu.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...