“

Lapas redakcionālo politiku

Lapas ir veselības, fitnesa un skaistumkopšanas vietnē. No vietnes uzdevums ir sniegt saviem klientiem ar jaunāko ziņu un atjauninājumus, kas ir precīza. Atrasto mājas lapā saturs ir praktisks un attiecas uz dažādām tēmām veselības, fitnesa un skaistumu.

Tīmekļa vietnē ir vairākas tēmas, kas aptver visu, sākot no veselības informācijas sniegšanu skaistumkopšanas padomus. No vietas lasītāji var izvēlēties informāciju veselību, kas visvairāk attiecas uz tiem. Sniegtā mājas lapā informācija tiek filtrēts, lai tā būtu piemērojama lietotāju personīgo veselību.

Kaut ietvertā mājas lapā informācija ir precīza un atbilst dažādām veselības problēmām, pacientiem jāievēro norādījumus no viņa / viņas ārsts (-iem). Lapas tikai palīdz papildināt ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju sniegto informāciju. Pacientiem ir ieteicams meklēt profesionālu norādījumus par tēmām un jautājumiem izlasītajām.

Turpmāk ss kritēriji, ko vietnes izmanto, lai izveidotu savu sākotnējo saturu:

Relevance
Tas attiecas uz jautājumiem, kas varētu ietekmēt par indivīda veselību pārvaldību. Vairāki jautājumi ir iekļauti, un tie var būt zāļu un produktu palaišanu, ekspertu komentāri, atceras un brīdinājumus, un veselības ziņas.

klīniskā nozīme
Šeit atrodami saturs ir balstīts uz jaunākajiem medicīnisko pētījumu rezultātiem, kas ir publicēti dažādos pazīstamu medicīnas mājas lapām.

Trends
Saskaņā ar šo kategoriju, vairākas sezonas intereses tiek aptvertas. Tēmas, kas ir atrodami zem kategorijas tendences ietver alerģijas sezonas, vasaras drošību, saaukstēšanās un gripa. Citas tēmas, kas varētu segt ietvert veselu sirdi mēnesis un krūts vēža apzināšanās.

Atrastais Šajā lapā saturs ir unikāls un uzticama. Tiešsaistes veselība un skaistums vietne ir vērsta uz sniedzot saviem klientiem ar atjauninātu un precīzu informāciju par veselības un fitnesa.

Veselības ziņas un stāstus, kas attiecas uz vietas balstās uz redaktora izvēli. Raksti atrodami tīmekļa vietnē satur intervijas pētnieku medicīnas jomā, kā arī zinātniskos ekspertus.

Redakcija politika

Tā ir žurnālistu pienākums ir nodrošināt klientus ar informāciju, kas ir precīza un unikāls. Par rakstnieki Paredzams pakļauties saviem lasītājiem tikai ziņu un atsauces, kas ir unikāls.

Redakcijas neatkarība

Lapas ir vērsta uz to godīgi un precīzi savos pārskatos.

redakcijas politika darbinieku strādā mājas lapā:

Lapas ir neatkarīga mediju, kura mērķis ir sniegt saviem lasītājiem ar informācijas un izglītības materiālus, kas ir gan profesionāls un neprofesionāls. Sniegtā mājas lapā saturs ir precīzi un bez ietekmes.

Ziņu mediji paredz, ka tās redakcijas darbinieki atklāj jebkādas intereses, ka tie var būt ar jebkuru medikamentu, medicīnas ierīces, vai uzņēmuma veselības aprūpes nozarē. Pēc tam informācija par darbiniekiem tiek sniegta tiešo vadītāju brīdī pieņemt darbā jaunus darbiniekus. Vadītājam ir pienākums noteikt, vai interesēm var radīt konfliktu, un tā var tikt novērsti.

Redakcijas darbinieki ir atdalīta no tiem pievienots sponsoriem vai partneriem, lai novērstu jebkādu ietekmi uz informāciju. Katrs no redakcijas darbiniekiem ir pienākums sniegt precīzu un atbilstošu informāciju par jaunākajām tēmām. Reportieri ir jāmaksā ar atbildību meklējot stāstus vai ekspertu intervijas. Rakstnieki arī atrast objektīvu viedokli par dažādām tēmām, kas nāk no pienācīgi kvalificētiem ekspertiem. Ar šo, Site nodrošina ētisku rīcību tās darbinieku vidū.

Par nāk klajā ar jaunumiem un oriģinālo rakstu process

Žurnālisti tiek prasīts nākt klajā ar ikdienas ziņu budžetā katru darba dienu laikā. Dienas ziņas budžetā būtu jaunākās ziņas no cienījamiem veselības žurnālos, paziņojumu no federālo veselības organizāciju, kā arī analīzi par aktuālākos veselības tēmām. Veselības reportieri ir paredzams meklēt atzinumus no ievērojamākajiem medicīnas vadītājiem par dažādiem jautājumiem. Personāla redaktori rūpīgi pārskatīt sākotnējo rakstus, pirms tie tiek publicēti mājas lapā.

IPS saturs

Vecāko redakcijas redaktori ir jāmaksā ar atbildības politiku un procedūras, pārskatot pirms veselība saturu no trešajām personām, tiek publicēta. Pārskatīšana tiek darīts, lai novērstu jebkādu interešu konfliktu rašanos. Process nodrošina, ka licencētais saturs ir atbilstošs, aktuāla un precīza.

Sponsorētās saturu un reklāmas

Mājaslapā ir pogas, saturu, baneri, un nozīmītes, kas ir apzīmēta kā “”sponsorētās””. Citi var apzīmēt kā “”no mūsu sponsora”” vai “”reklāma.”” Saturs nav pakļauts redakcionālo politiku. Saturu, kas tiek apzīmēta kā “”no mūsu sponsora”” ir atkarīga no noteikta politika.”