Grožis

Realquit – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Standarta komplektā ietilpst divi Realquit biomagnet un lietošanas instrukcijas. Mehānisms biomagnētiskajiem šādi:. Akumulēties fiksēts uz ārējā pusē auss, līdz punktam, kas kontrolē saķeri organisma ar smēķēšanu

Ierīcei ir arī ātru ietekmi uz esošā nikotīna atkarības (piemēram, akupunktūru principa). Ņemot vērā, ka pārklājuma kvalitāti, ko izmanto 24 karātu dārgmetālu, akumulēties liegta iespēja izraisīt alerģisku reakciju, runājot dabas guide.

INSTRUKCIJA Realquit

Realquit ir viegli izmantot, atšķirībā no citām metodēm, izturību pret nikotīna atkarības.

Viss, kas jums jādara, ir:

 1. Likt akumulēties uz jūsu rokai.
 2. Biomagnet mazāka vieta uz ārējā daļa auss.
 3. Biomagnet lielāks laist aizmugurē auss.
 4. OL>

  Ņemot vērā dabas īpašībām, Realquit stingri nostiprinātas un nevar nokrist. Wear nav pilnu dienu, un aptuveni 3-4 stundas diennaktī.

  sīks apraksts, lai izveidotu Realquit

  Pirms Realquit ir ieguvusi uzticību miljoniem jau bijušie smēķētāji visā pasaulē, produkts tika rūpīgi izpētītas, un par tās attīstības gadus pavadīja.

  Šodien Realquit ir aizsardzība formā pasaules patentu, kā unikālu tehnoloģiju.

  Vairāki neatkarīgie pārbaudes un testi apstiprināja, ka Realquit ir medicīnas augsto tehnoloģiju ierīce, kas ir efektīvs pret smēķēšanu.

  pamatelementiem TEHNOLOÄ¢IJU Realquit
  In 50-e gados pagājušajā gadsimtā, franču ārsts un zinātnieks Pols nogie veica izcili atklājums, ko sauc par “auriculotherapy”, kas kļuva par pamatu darbības ierīces Realquit.

  Pati būtība auriculotherapy ir tāda, ka forma auss atbilst cilvēka embrija in apgrieztā stāvoklī. Katrs noteiktu daļu no auss ir saistība ar kādu ķermeņa daļu. Turklāt nogie konstatēts, ka sāpes signālus jebkurā ķermeņa daļas var noņemt ar masāžu, moxibustion, akupunktūra vai elektrisko stimulāciju dažās vietās auss.

  Auriculotherapy ir izplatīts Ķīnas medicīnā kā viens no visefektīvākajiem līdzekļiem, lai apkarotu sāpes, ķīmiskās atkarības un ārstēšanai somatisko traucējumu.

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  1997. gads bija nozīmīgs auriculotherapy, jo tā saņēma oficiālu apstiprinājumu lietošanai medicīnas iestādēs no Amerikas Savienotajām Valstīm. Un šodien tūkstošiem amerikāņu Rehab centru savā ārstēšanas programmā piebilst ausīs terapiju. No izstrādātājiem nopelns Realquit ir tas, ka tagad ikviens var atļauties terapiju šāda veida, atbrīvojoties no nikotīna atkarības, bez palīdzības no svešiniekiem, narkotiku un iestādēm.

  Atsauksmes par Realquit pret smēķēšanu

  Atsauksmes par RealquitEDGAR, laikā pusotru gadu, es izšķērdēta ķekars naudas dažādiem gumija, tabletes, e-cigaretes un citas muļķības. Rezultāts – pēc pāris nedēļām atmest, un tad sākās tabachit. Realquit-mans tētis man iedeva. Ietekme Es jutos uz 3.dienā, un kopš tā laika pakāpeniski atmest. Tagad es jūtos smaku un garšu, elpot vieglāk, un pats galvenais, tie simtiem … ka es tērēt cigaretēm, es tagad tērēt daudz patīkamākām lietām!

  MARINA, kopš vidusskolas man ir atkarība, pastāvīgi cenšas atmest smēķēšanu – nav pietiekami daudz gribas, kas ir neapmierinātas atkal un atkal … C Realquit ieviesti, lai man, draugs agrāk arī kaislīgs smēķētājs. Viens nāk pie manis un saka: “Es atmest smēķēšanu”. Un stāstīja, kā … uz sešiem mēnešiem es nesmēķēju, es jūtos simts)) Paldies tik daudz !!!

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  JULIA, es jau sen gribēju atmest, bet tas bija ļoti bail, lai iegūtu labāku. Magnet Realquit Es uzreiz pamanīju, viņš garantēta pestīšana no atkarības neriskējot svara pieaugumu.
  Tagad tas ir bijis 3 mēnešus, alkas pēc cigaretēm, it kā es nekad! Attēls, matu, naglas – viss ir kārtībā! Es esmu laimīgs!

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...