Grožis

Raspberry Ketone – viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Produkta apraksts

aveņu ketoni ir ķīmiskais savienojums klases fenolus (organisko molekulu augos), kas iegūti no sarkanās avenes. Tas ir ketoni, kas dod raksturīgo aveņu aromātu, bet tāpēc, ka šie savienojumi tiek plaši izmantoti kā aromatizētājus, kuri pārtikas un kosmētikas rūpniecībā. Bet aveņu ketonu (Aveņu ketonu līmenis), ir ne tikai garšu! Ņemot aveņu ketonu kā uztura bagātinātāju, kā ieteikts darīt Dr Oz jums būs iespēja paaugstināt tauku dedzināšanas jaudu jūsu organismā sakarā ar integrēto ietekmi uz dažādiem fizioloģiskiem procesiem.

Kas ir aveņu ketona?

Gadsimtiem ilgi cilvēki ir izmantoti avenes, ne tikai pārtikas, bet arī medicīniskiem mērķiem. Tāpat tās tautas radiniekiem, zemenes un mellenes, avenes satur ļoti daudz veselīgas sastāvdaļas. Unique aromātisko un garšas īpašības ogām, kas saistītas ar aveņu ketonu (pazīstama arī kā 4- (4-hidroksifenil) -2-butanols), kas atrodas tikai aveņu un plaši izmanto kā aromatizētāju smaržu un pārtikas rūpniecībā.

Delving vērā zinātnes Aveņu ketonu

Pētījumi ir pierādījuši, ka aveņu ketonu var palīdzēt tauku dedzināšana. Vienā eksperimentā, pelēm baro augstu kaloriju pārtiku, pievienojot aveņu ketonu. Pēc 10 nedēļām tika konstatēts, ka, pievienojot aveņu ketonu neļāva uzkrāšanos zemādas un vēdera tauku, kā arī aizsargā aknas no taukainā infiltrācija. Šī darbība ketoni ir ļoti izdevīga, jo vēdera tauku (tauku, kas noved pie veidošanos lielu vēderu pat “izdilis” cilvēki), ir tieši saistīta ar sarežģījumiem, kas saistīti ar aptaukošanos, piemēram, metabolo sindromu, diabētu un koronāro artēriju slimību, lai pat trūkums parasto riska faktori. Tika pierādīts, ka vēdera aptaukošanās paātrina aterosklerozes attīstību, neatkarīgi no vecuma, kopējo svaru un apjomu zemādas taukiem. Tādējādi, aveņu ketonu var palīdzēt jums iegūt labu formu un uzlabot veselību.

Kā tie strādā aveņu ketonu?

Aveņu ketoniem ir uz ķermeņa dažādām darbībām, kas noved pie tauku zudumu:

 1. Palielināt atbrīvošanu tauku no tauku slānis (procesu, ko sauc lipolīzi).
 2. palielināt enerģijas patēriņu, stimulējot thermogenesis in brown taukaudos.
 3. Stimulē tauku sadedzināšanu.
 4. palielināt līmeni hormona adiponektīna.
 5. inhibēt sintēzi tauku, vienlaikus lieko fruktoze (cukurs) un novērstu tauku uzkrāšanos.
 6. Novērst tauku uzsūkšanos.
 7. OL>

  Of īpašu interesi ir efekts aveņu ketonu par brūno taukaudos un Adiponektīns.

  Brown taukaudi aveņu ketonu

  Brown taukaudi ir taukaudi, kas ražo siltumu, nevis palielinot tauku. Agrāk tika uzskatīts, ka brūnā taukaudus ievērojamos daudzumos tikai grauzējiem un zīdaiņiem. Tomēr nesen tika pierādīts, ka pat pieaugušam cilvēkam ir metaboliski aktīvas brūnā taukaudus, kas var tikt stimulēta. Tātad brūna taukaudi parādījās centrā pētījumiem procesu aptaukošanās, un, visticamāk, mēs drīz zināt daudz par to. Šajā sakarā, tas ir interesanti, ka aveņu ketonu provocēt pieaugumu izmaksu enerģijas iegūst brūnu tauku audiem. Jo lielāka jūsu spējas, lai sadedzinātu off lieko kaloriju (paaugstinot enerģijas izmaksas), jo lielāka jūsu izredzes krītot nevēlama mārciņas.

  Adiponektīns ir hormons, tauku šūnu

  Tauku šūnas tiek bieži uzskata liekās kalorijas. Tomēr tauku šūnas arī izdalīt dažus hormonus, gan izdevīgas un kaitīgu (atkarībā no atrašanās vietas ķermeņa tauku). Viens no noderīgas hormonu, ko izdala tauku šūnas ir Adiponektīns. Adiponektīns tika atklāta salīdzinoši nesen, tas tiek ražots ar taukaudu, ievērojams daudzums ir klāt cirkulējošā asins un ietekmēt stāvokli. Adiponektīns palielina jutību pret insulīnu, samazina glikozes daudzumu asinīs un samazina triglicerīdu līmeni, un papildus, veicina tauku sadegšanu. Pēdējie pētījumi liecina, ka papildus šīm īpašībām, kas Adiponektīns samazina risks saslimt ar diabētu, augstu asinsspiedienu un aterosklerozi, tai piemīt pretiekaisuma un anticarcinogenic efektu.

  Faktiski, vēdera tauku izraisa metaboliskās un sirds un asinsvadu slimībām, samazinot līmeni Adiponektīns. Sakarā ar zemo adiponektīna līmeni tukliem cilvēkiem attīstīt insulīna rezistenci, diabētu un sirds un asinsvadu slimības. Adiponektīns līmenis tika apgriezti proporcionāls pakāpi aptaukošanās nozīmē, ka jo zemāka Adiponektīns līmenis, veidojas vairāk tauku.

  Interesanti, vingrinājumi, kas ir svarīgi veselībai, kā arī palielina līmeni Adiponektīns. Nozīme adiponektīna var spriest par priekšlikumiem, lai padarītu to bioloģiskais indikators no veselības stāvokļa un īstenot terapeitisko intervenci, ja tas ir nepietiekams. Tiek pieņemts, ka Adiponektīns vai iejaukšanās, lai stimulētu ražošanu Adiponektīns var būt terapeitiska vērtība apspiešanu sāpīgu apstākļiem, kas saistīti ar insulīna rezistence – insulīna atkarīgo diabētu un aptaukošanos. Tādējādi spēja aveņu ketonu palielinājies ražošanu Adiponektīns, bez šaubām, var dot lielu veselību.

  Pieteikuma metode

  Pa vienai kapsulai divas reizes dienā vai kā norādījis Jūsu ārsts.

  Brīdinājumi aveņu ketonu

  Sargāt no bērniem. Turēt prom no siltuma, gaismas un mitruma.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...