[Total:    Average: /5]

Ir daudz pilieni, tabletes, plāksteri un citas zāles, kas palīdz atmest smēķēšanu,. Bet neviens no tiem var atbrīvoties no ciešanām, neizbēgama battering pacienta laikā agrīnā perioda smēķēšanas atmešanas. Tas ir galvenokārt izteikts psiholoģisku diskomfortu. Kā izvairīties, ja, izejot cigaretes?

Izrādās, ka ir rīks, kas ļauj atstāt viegli iegādāties bez abstinences simptomus. To sauc par “Nicotini”.

pilieni Smoking NikotinOFF

“NikotinOFF” ( “NikotinOFF”) – tas samazinās izmantošanu, kas, ja uzticēties reklāmas informāciju, jūs varat ātri atbrīvoties no nikotīna atkarības. Pilnīgs noraidījums cigarešu notiks mazāk nekā mēnesi. Turklāt cilvēki nav bijušas nekādas abstinences lēkmes vai psiholoģisku diskomfortu.

Papildus iedarbība:

  • atjaunošana, sirds, plaušas, aknu;
  • noņemšana bailes, trauksme un citas nepatīkamas sajūtas, kas saistītas ar atmešanu cigaretes;
  • samazinot ēstgribu.

Rīks nav nekādas blakusparādības. Tā satur tikai dabiskas sastāvdaļas. Efektivitāte pilieni “, NikotinOFF” ir par 80%.

Lietošanas instrukcijas NikotinOFF

Kā pieteikties pilienu “, NikotinOFF” oficiālā vietne nav norādīts. Iespējams, šī informācija jums telefona sarunas laikā saņems no konsultanta. Turklāt, saņemot līdzekļus puses, izlasiet instrukciju. Varbūt “NikotinOFF” dzer 3 reizes dienā – tā saka pārskatus. Viena deva (cik pilieni) paliek nezināms. Bet zināms ārstēšanas kursu – tas ir 24 dienas

.

Sastāvs NikotinOFF

In kompozīcijas pilieni “NikotinOFF” ietver šādus komponentus:

  • crab apvalks;
  • āmuļi zars;
  • Lebanese mint.

Tā apgalvo, ka krabis ir atbildīgs par liedzot personu no smēķēšanas, jo tas noņem “nikotīna atcelšanu”. Citas vielas izpildīt tikai atbalsta funkcija.

āmuļi zars, attīra organismu no smēķēšanas ietekmi. Pietiekami, lai šo augu mēneša laikā, jo plaušas, aknas un citi orgāni ir pilnībā iztīrīti un atjaunota. Vismaz tā saka tik sākumā reklāmas tekstā.

Bet, kad uzskaitot sastāvdaļas sastāvu “NikotinOFF” šo augu, izrādās, ir tikai un vienīgi atbildīgs par likvidēšanai “nikotīna bada”. Restoration of iekšējo orgānu ir jau sācis krabju čaulas.

Ņemot vērā pretrunīgo informāciju par oficiālajā tīmekļa vietnē “NikotinOFF”, nav iespējams precīzi noteikt, kura sastāvdaļa ir atbildīga par ko. Turklāt darbības mehānisms āmuļi ir saistīts ar īpašībām vitamīna E7, kas neeksistē dabā.

Pēdējais komponents – Libānas mint. Viņa ir atbildīga par nosacījums nervu sistēmas pacienta atmest smēķēšanu. Šis augs samazina apetīti un mazina stresu.

Par ārsta atzinums NikotinOFF

primārais darbības mehānisms “NikotinOFF” pateicoties tās spējai stimulētu Α4Β2 receptoriem. Tas ir šie receptori, kas tiek stimulētas ar nikotīna komponenta tabakas dūmi. Tas nozīmē, ka tiek pieņemts, ka “NikotinOFF” darbojas līdzīgā veidā.

Bet šajā gadījumā ir būtiska pretruna. Reklāmā “NikotinOFF” ir pretstatā nikotīna aizvietošanas terapiju.

Tātad, ja pārdevēji nemeloju, un darbības mehānisms ir pareizs, nozīme šāda opozīcijas nav. Šajā gadījumā, nomest “NikotinOFF” iekļauts arī skaita aizstājēju nikotīna, jo tie stimulē nikotīnatkarīgo Α4Β2 receptoriem.

Tiek apgalvots, ka šī farmakoloģiskā īpašums ir hitīns, sastāvdaļa krabju čaulas. Tā nav taisnība. Hitīns nav īpašības n-atsetilholinovye. Tāpēc norādītie ražotāji darbības mehānisms “NikotinOFF” nav iespējama. Drīzāk, tas darbojas līmenī placebo. Tas ir, ja jūs ticat efektivitātes pilienus var būt pietiekams gribasspēks atmest smēķēšanu. Tas palīdz:

  • Apgalvojumi pārdevēji par efektivitātes rīku. Tas it kā ir 80%. Tas nozīmē, ka ļāva varbūtība, ka rīks nestrādās. Tas dod personai saprast, ka 20% no veiksmes atkarīgs viņu.
  • efektivitātes pierādījumiem līdzekļu. Oficiālā mājas lapa “NikotinOFF” nodrošina daudz pierādījumu, lai atbalstītu savu efektivitāti. Tā izskata un pārskatu par ārstu un klīniskās izpētes rezultātus, pat ja tie ir izdomāti. Izskaidro detalizēti darbības mehānismu un spektra terapeitisko efektu. Tiek darīts viss, lai pārliecinātu vīrieti! – pilieni “NikotinOFF” darbs
  • Produkta cenu. Maksājot daži tūkstoši … par “NikotinOFF”, jums būs iespēja riska cīnīties pret kaitīgu ieradumu. Pretējā gadījumā, nonāk pie atziņas, ka nauda tika izšķērdēta.

Tas viss liecina, ka “NikotinOFF”, tas var tikt izmantots kā placebo. Lielākā daļa cilvēku, tomēr, visticamāk, atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem ar jaudu tikai vienu ierosinājumu. Šie farmakoloģiskās īpašības, šie pilieni nav. Vēlme smēķēt pēc to uzņemšanas nav dodas prom.

Cena NikotinOFF

“NikotinOFF” ir & nbsp; … pudele. Par tūlītēju secībā sola 50% atlaidi. Tas nozīmē, ka jūs varat iegādāties želeju var būt tikai …. Bet, protams, jums būs nepieciešama ne vienu, bet vairākas pudeles “NikotinOFF”, tāpēc ārstēšanas izmaksas nikotīna atkarības ar dažiem tūkstošiem … nevar izvairīties .

Kur nopirkt NikotinOFF?

aptieka nopirkt “NikotinOFF” neiespējami. Bet pasūtīt šie pilieni var internetā, oficiālajā tīmekļa vietnē. Jums ir nepieciešams, lai rakstītu vārdu un tālruņa numuru tukšajā laukā un pēc tam noklikšķiniet uz “Quit”.

Pēc tam jūs zvanīt konsultants. Jūs varat uzdot viņam jautājumus. Tad operators pasūtījumu savā vārdā, tiks paziņots par datumu un aptuvenais piegādes laiks pilieni “NikotinOFF”. Pa pastu, jūs varat uzņemt tos pēc dažām dienām.

About Šandors Lazovskis
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

Recommended Posts