Grožis

MagnuFuel ā€“ viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Ne tik sen bija jaunums jomā automobiļu tehnoloÄ£iju, kas, saskaņā ar ražotājiem un pārdevējiem, var samazināt degvielas patēriņu. To sauc MagnuFuel Lai nekļūtu par upuri iegādāties bezjēdzÄ«gi produktu, tas ir nepiecieÅ”ams, lai izlasÄ«tu pārskatus par to uz dažādiem interneta resursiem.

Ekonomisks degvielas MagnuFuel: & nbsp; nav vai patiesība

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

GandrÄ«z katrs vadÄ«tājs vēlas, patērētās degvielas ir mazāk un attālums no caurbraukÅ”anas nav palielināts, un ka dzinēja jauda nesamazinājās. Vai tas ir iespējams? Manufacturer of economizer MagnuFuel norāda, ka tas ir iespējams.

priekŔrocības ierīces MagnuFuel, Ŕādi: H4>
 • Vidēji atkarÄ«bā marku un modeļu automaŔīnas, degvielas patēriņŔ ir samazināts par 20%.
 • Motora daļas ir aizsargātas no zemas kvalitātes degvielu.
 • Palielina kalpoÅ”anas laiku (mtbr) dzinēja maŔīna.

Kā MagnuFuel

MagnuFuel ierÄ«ce ir pielāgota, lai pāris neodÄ«ma magnētiem, kas ir MagnuFuel, ietekmē degvielu. Bez tam, Å”ie magnēti veido stipru magnētisko lauku, kas salÅ«st vienÄ«bas ogļūdeņraža savienojumu, kas degviela deg ātrāk.

magnētiskais lauks nospiež molekulas otra, tā, ka tie ir piesātināti ar skābekli (O2) no visām pusēm un visiem degvielas apdegumus bez atlikuma. Tas palielina ietaupījumus.

ApstrÄ«dētās pozitÄ«vās un negatÄ«vās atsauksmes FĆ¼l bezmaksas

Ir viltus atsauksmes publicēta pasÅ«tÄ«Å”anu konkurentu vai degvielas uzpildes staciju Ä«paÅ”nieki, bet ir reāla. Iekļaut savu galvu un pētot, kā lietas darbojas realitātē:

 1. Magnētiskās ierÄ«ces patieŔām spēj simpātiju vienÄ«bām, molekulas vielas. Tas izmanto no kodolreaktora vai LHC miniatÅ«rā principu.
 2. degvielas transportlÄ«dzekļiem, bÅ«tu tā, benzÄ«ns vai dÄ«zeļdegviela ir izolators (viela, kas slikti veic elektrÄ«bu). Driver-fiziÄ·is ir aprēķināts, ka, lai atjaunotu, lai apspiestu un vadÄ«t molekulas jums ir nepiecieÅ”ams, lai izveidotu milzÄ«gu magnētu, apmēram 15 grÄ«das augstumu. Un, lai Å”o magnēts veikt plaisu molekulas, kas ir nepiecieÅ”ams vēl vairāk jaudas. Mazie magnēti, kas var ietekmēt degvielas molekulas, pateicoties salÄ«dzinoÅ”i nelielu svaru benzÄ«nu vai dÄ«zeļdegvielu, kas iet caur tiem.
 3. Tāpat eksperti saka, ka magnētiskie lauki var ietekmēt piemaisījumus ietverti degvielas. Tāpēc ierīce MagnuFuel var pagarināt dzīvi dzinēja.
 4. OL>

  videoklipa pierādÄ«ts, ka ierÄ«ce autobÅ«ves kompānija General Motors attÄ«stÄ«ta. Bet kāpēc tādas ierÄ«ces viņi nav iestatÄ«ts uz ražoÅ”anu savas automaŔīnas, tas varētu bÅ«t paaugstināt reitingu par auto pārdoÅ”anu? Atbilde ir vienkārÅ”a: Ŕādas ierÄ«ces ir aizliegta ASV sakarā ar nedaudz palielinājās CO2 emisiju (bet pastāv versija, ka lielākie akcionāri General Motors ir arÄ« Ä«paÅ”nieki, naftas uzņēmumu ā€“ tas nav izdevÄ«gi, lai samazinātu patēriņu eļļas) .

  Nekustamais pārskatīŔana MagnuFuel H4>

  ekonomaizeru tika iegādāts speciāli eksperimenta. Tika veiksmÄ«gi instalēta sistēmā maŔīna. darbÄ«bas mēnesi vēlāk laikā bija samazināt degvielas patēriņu par aptuveni 25%, (no 7 litriem lÄ«dz 5,5 litriem uz 100 km).

  No iepriekÅ” minēto informāciju, mēs secinām, ka ar jauno elektronisko ierīču nav tramdÄ«t, ja esat pārliecināts, ka jÅ«s pērkat oriÄ£inālu ierÄ«ci. Ja Ŕīs ierÄ«ces patieŔām strādāja, tas bÅ«tu nozÄ«mÄ«gs ieguvums autovadÄ«tājiem un mazāk degvielas tirgotājiem.

  pasūtīŔana tikai oriģinālas preces!

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...