• Otr. Apr 13th, 2021

🙇 Vieta jums slimnicaberniem.lv

Portāls veltīts veselībai. Mēs aprakstīt pētījumus, kaites un ārstēšanas dažādām slimībām.

MagnuFuel – viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

[Total:    Average: /5]

Ne tik sen bija jaunums jomā automobiļu tehnoloģiju, kas, saskaņā ar ražotājiem un pārdevējiem, var samazināt degvielas patēriņu. To sauc MagnuFuel Lai nekļūtu par upuri iegādāties bezjēdzīgi produktu, tas ir nepieciešams, lai izlasītu pārskatus par to uz dažādiem interneta resursiem.

Ekonomisks degvielas MagnuFuel: & nbsp; nav vai patiesība

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Gandrīz katrs vadītājs vēlas, patērētās degvielas ir mazāk un attālums no caurbraukšanas nav palielināts, un ka dzinēja jauda nesamazinājās. Vai tas ir iespējams? Manufacturer of economizer MagnuFuel norāda, ka tas ir iespējams.

priekšrocības ierīces MagnuFuel, šādi: H4>
 • Vidēji atkarībā marku un modeļu automašīnas, degvielas patēriņš ir samazināts par 20%.
 • Motora daļas ir aizsargātas no zemas kvalitātes degvielu.
 • Palielina kalpošanas laiku (mtbr) dzinēja mašīna.

Kā MagnuFuel

MagnuFuel ierīce ir pielāgota, lai pāris neodīma magnētiem, kas ir MagnuFuel, ietekmē degvielu. Bez tam, šie magnēti veido stipru magnētisko lauku, kas salūst vienības ogļūdeņraža savienojumu, kas degviela deg ātrāk.

magnētiskais lauks nospiež molekulas otra, tā, ka tie ir piesātināti ar skābekli (O2) no visām pusēm un visiem degvielas apdegumus bez atlikuma. Tas palielina ietaupījumus.

Apstrīdētās pozitīvās un negatīvās atsauksmes Fül bezmaksas

Ir viltus atsauksmes publicēta pasūtīšanu konkurentu vai degvielas uzpildes staciju īpašnieki, bet ir reāla. Iekļaut savu galvu un pētot, kā lietas darbojas realitātē:

 1. Magnētiskās ierīces patiešām spēj simpātiju vienībām, molekulas vielas. Tas izmanto no kodolreaktora vai LHC miniatūrā principu.
 2. degvielas transportlīdzekļiem, būtu tā, benzīns vai dīzeļdegviela ir izolators (viela, kas slikti veic elektrību). Driver-fiziķis ir aprēķināts, ka, lai atjaunotu, lai apspiestu un vadīt molekulas jums ir nepieciešams, lai izveidotu milzīgu magnētu, apmēram 15 grīdas augstumu. Un, lai šo magnēts veikt plaisu molekulas, kas ir nepieciešams vēl vairāk jaudas. Mazie magnēti, kas var ietekmēt degvielas molekulas, pateicoties salīdzinoši nelielu svaru benzīnu vai dīzeļdegvielu, kas iet caur tiem.
 3. Tāpat eksperti saka, ka magnētiskie lauki var ietekmēt piemaisījumus ietverti degvielas. Tāpēc ierīce MagnuFuel var pagarināt dzīvi dzinēja.
 4. OL>

  videoklipa pierādīts, ka ierīce autobūves kompānija General Motors attīstīta. Bet kāpēc tādas ierīces viņi nav iestatīts uz ražošanu savas automašīnas, tas varētu būt paaugstināt reitingu par auto pārdošanu? Atbilde ir vienkārša: šādas ierīces ir aizliegta ASV sakarā ar nedaudz palielinājās CO2 emisiju (bet pastāv versija, ka lielākie akcionāri General Motors ir arī īpašnieki, naftas uzņēmumu – tas nav izdevīgi, lai samazinātu patēriņu eļļas) .

  Nekustamais pārskatīšana MagnuFuel H4>

  ekonomaizeru tika iegādāts speciāli eksperimenta. Tika veiksmīgi instalēta sistēmā mašīna. darbības mēnesi vēlāk laikā bija samazināt degvielas patēriņu par aptuveni 25%, (no 7 litriem līdz 5,5 litriem uz 100 km).

  No iepriekš minēto informāciju, mēs secinām, ka ar jauno elektronisko ierīču nav tramdīt, ja esat pārliecināts, ka jūs pērkat oriģinālu ierīci. Ja šīs ierīces patiešām strādāja, tas būtu nozīmīgs ieguvums autovadītājiem un mazāk degvielas tirgotājiem.

  pasūtīšana tikai oriģinālas preces!

About Šandors Lazovskis
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

Šandors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem