Lapas sponsorē politika

Lapas atzinīgi vērtē to, ka patēriņa preču uzņēmumiem ir būtiska ietekme pār patērētāju veselībai. No vietnes sponsorēšana nāk kā reklāmas, kas ļauj vietnes, lai sniegtu saviem lasītājiem ar informatīvo un atbilstošu saturu bez maksas.

Site koncentrējas tikai nodrošinot to sponsori, ar iespēju pārdot savus produktus un pakalpojumus patērētājiem.

Tīkla mērķis ir radīt platformu, kas lasītāji var izmantot, lai dotu sevi. Sponsorēšanas politika ļauj tīklu turpināt augt un paplašināties. Konstatēja, tīmekļa vietnē izglītības satura izglīto lasītājus ļaujot veikt apzinātu veselības un dzīves izvēli.

Portāla runā par dažādām tēmām, tostarp fiziskās aktivitātes, veselīgu uzturu, drošību un novēršanu, un labsajūtai. Tīkls nodrošina arī savu lasītāju ar padomiem par to, kā panākt labi sabalansētu un veselīgu dzīvesveidu.

vietnes mērķiem

Tīkla mērķis ir uzlabot veselību lasītājiem no visas pasaules, nodrošinot tos ar izglītojošu saturu veselību.
Lapas ir vērsta uz izveidojot drošus un piemērotus materiālus un instrumentus uz veselību. Izglītības saturs ir balstīts uz faktiem, neseno pētnieciskajā darbā, un veselības statistika.
Tīkls arī pievēršas nosūtot saviem lasītājiem pozitīvas veselības ziņojumus.

redakcionālo politiku un satura attīstību

Saskaņā ar tīkla politiku, saturs ir uzrakstīts, un pārskata tās kvalificētajiem redaktori jebkurā laikā.

Affiliate kompensācija atklāšana

Informācijas izpaušanas attiecas uz tīkla mājas lapā, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar mobilo, gan tiešsaistes versijas vietā tīmekļa vietnēs. Informācijas izpaušanas ir paredzēts, lai palīdzētu atklāt, ka tīkla finansiālās attiecības ar tās filiālēm, sponsoriem, reklāmdevēju un citām trešajām pusēm, kas parādās mājas lapā.

Daži raksti par mājas lapā ir saistīti ar noteiktiem pakalpojumiem un resursiem, kas vērstas uz ēku un veicināt zīmolu un produktus. Tīkls pieder atsevišķiem izvēlētiem saistītajām programmām. Tas padara komisijas kad lasītājs izvēlas iegādāties caur sniegtajiem filiāli saites. Site pilnībā atklāj savas attiecības ar reklāmdevējiem un nomierināt lasītājus, ka jebkurš finansiāls stimuls nav ietekmēt to, kas ir publicēts par produktu vai pakalpojumu.

Filiāle Puses var mainīties jebkurā brīdī Site uzskata par vajadzīgiem. Lasītāji var nosūtīt jautājumus, komentārus, vai problēmas ar personāla vietnē, izmantojot tiešsaistes veidlapu. Lietotāji var arī uzdot jautājumus, pirms veikt pirkumu, izmantojot filiāli saites sniegtajiem tīmekļa vietnē.

Lasītāji tiek ieteikts neizmantot sniegto tīmekļa vietnē kā aizstājējs profesionālu medicīnisko palīdzību un ārstēšanu par jebkuru veselības stāvokļa informāciju. Ietverto tīmekļa vietnē informāciju nedrīkst izmantot, lai diagnosticētu vai ārstētu jebkādu medicīnisko stāvokli, nekonsultējoties ar kvalificētu medicīnas eksperts.”