Grožis

HondroCream ā€“ viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Ir zināms, ka deÄ£eneratÄ«vas disku slimÄ«bas no mugurkaula princips neārstējams. Tās simptomi (sāpes, traucējot sajÅ«ta, ierobežota mobilitāte), var samazināt vai pat pilnÄ«bā novērst. Bet tas prasa normalizējoÅ”a svaru, pareizu stāju, fizisko aktivitāti kopumā, ā€œdarbs uz seviā€. Tomēr tirgÅ« ir daudzi instrumenti, lai vietējā ārstÄ“Å”anai, kas nav pamatoti tiek piedāvāti pacientiem kā lÄ«dzekli dziedināŔanas. Å odien atklājot rakstu. Tā vietā, lai krāsas plusi un mÄ«nusi produktu rādÄ«s, kā tikai vienu lapu vietā var ā€œveikt vai salauztā€ iespaidu parastiem lÄ«dzekļiem.

Kas brīnums HondroCream? Brīnums vai mānīŔana?

Parunāsim Å”odien par ā€œbrÄ«numu krēmuā€ ā€œHondroCreamā€ (Hondroksid ā€“ in transkripciju). Piedāvājums zvanÄ«t viņam nākotnē nav lēkt tik bieži latīņu. Ko jÅ«s varat teikt par produktu, apmeklējot vietnes, kas pārdod Å”o krēmu, ieskaitot tos, kas sevi sauc par oficiālu.

Protams, galvenais iespaids jebkuru vietējo lÄ«dzekļiem, lai ārstētu deÄ£eneratÄ«vas disku slimÄ«bas ir izveidota pēc tam, kad piemērot to. Bet vieta ir tāpēc radÄ«ts ne tikai reklāmas un komerciālos nolÅ«kos, bet, lai dotu cilvēkiem, un, iespējams, nākotnē pacienti informācija tiem nepiecieÅ”ams. Tātad, viss, kas ir nepiecieÅ”ams, par papildinājumu, jÅ«s atradÄ«siet, ka tikai pēc tam, analizējot rakstu, kas atrodas oficiālajā tÄ«mekļa vietnē.

Vietne tiek veikts pavirÅ”i, ar ā€œsteigasā€, no vienas lapas uz citu ā€“ tā saukto vienas lapas ā€œgalveno lapuā€. Ir milzÄ«gs poga: ā€œpasÅ«tÄ«jumuā€, un nav iespējams atstāt atsauksmi. Vai palÄ«dzēt cilvēkiem, kuri nav pazÄ«stami, kad Ŕādā ā€œsarežģītā situācijā.ā€

Tātad pirmā lieta, kas bÅ«tu brÄ«dināt jebkuru normāls personu (citēju): ā€œā€¦ tas ir patērētāju atsauksmes par krēma HondroCream, nevis pētÄ«juma rezultāti ir labākais rādÄ«tājs efektivitātes ā€œ.

MedicÄ«nas zinātne zina, ko placebo efekts. Tātad Ŕī ir pirmā un lielākā nopietna kļūda radÄ«tāju vietā. VienkārÅ”i viņi veic savu nepiekriÅ”anu pierādÄ«jumiem balstÄ«tu medicÄ«nu un nav gatavojas veikt pētÄ«jumu. Kāpēc? Pirmkārt, tas vienmēr ir dārgi. Otrkārt, rezultāts ir zināms jau iepriekÅ”. Krējums, vēl viens no daudzajiem simtiem Ŕķirņu, tomēr, kā klostera tēju osteoartrÄ«ts. Labāk gaiŔāku, mest spēcÄ«gus vārdus, un peļņa bÅ«s.

Kā veidotājiem mājas lapā: ā€œā€¦ krējuma ne tikai ārstē, bet arÄ« var tikt izmantoti preventÄ«viem pasākumiem ā€¦ā€. Atkal kļūda. Pirms runāt par ārstÄ“Å”anu, jums ir nepiecieÅ”ams, lai pierādÄ«tu to jebkurā dokumentārā gadÄ«jumā, vismaz viena. Un, ja tas ir gadÄ«jumā, nē, jums nav nepiecieÅ”ams Å”os publicitātes trikus. Viņi paÅ”i apgalvo, ka pētÄ«jumu rezultāti nav labākais rādÄ«tājs efektivitāti.

Interesanti, nevis kā atbalstÄ«tāji pētÄ«jumi par efektivitātes savu produktu, autori apgalvo, ka ā€œā€¦ tas, kurÅ” izmanto piemaksu, kas iesaistÄ«tas sporta traumu vai vecāka gadagājuma cilvēkiem ā€“ rezultāts ir absolÅ«tsā€ Kā jÅ«s atrast Å”os ideāls 100% bez pētÄ«jumiem? Kā viņi saka, muļķības ā€¦

Kopumā izdarīt savus secinājumus. Lai pārdotu ļoti vēlama. Ļoti ļoti. Nu, pārdot veselību, kāpēc sevi pretrunā?

Kāda daļa Chandrakirana?

Krēms ir arÄ« diezgan labs, normāls, bet nekas izcils. Un zirgkastaņa ekstrakts, un sarkanos piparus ar kampara, mentola, egles un eikalipta eļļu -. Å Ä«s sastāvdaļas parasti sastopami transportlÄ«dzekļiem vietējai lietoÅ”anai ar sasilÅ”anu un stimulējoÅ”o ietekmi

Bet, saskaņā ar autoru tekstu ā€œ..horse kastaņu ekstrakts, pat osteohondroze vai osteoartrÄ«ts neļauj audu mazināties ..ā€. Amazing! Izrādās, ka Å”is krēms nav domāts dzÄ«viem cilvēkiem, jo ā€‹ā€‹mēs runājam par sadalÄ«Å”anos. Un Ŕādas bruto kļūdas ir pilna viss teksts. Un ne tikai ārsti, bet arÄ« parastiem cilvēkiem, kuri zina, kā lasÄ«t un domāt, visas Ŕīs ā€œkļūdasā€, ir acÄ«mredzami.

piparmētru eļļu ražo dzesÄ“Å”anu, traucējoÅ”o efektu. Jā, Å”is krēms spēj Ä«slaicÄ«gi atvieglot sāpes osteohondroze mugurkaula var komplikācijām gadÄ«jumos, kā monoterapiju. Protams, tas ir labāk izmantot kompleksu, visticamāk, kā masāžas krēmu, jo tas ir balstÄ«ts uz eļļas bāzes.

Bez tam, ir apgalvojums, ka ir. ā€œ- ne tikai fiziskas, bet arÄ« hipoalerÄ£iskaā€ Tad ir apgalvojums, ka Å”is krēms var ā€œā€¦ var izmantot pat tiem cilvēkiem, kuri parasti uz Å”iem bagātinātājiem ReAction ir ādas kairinājums un apsārtums. Å ajā gadÄ«jumā Ŕādas problēmas ir novērstasā€.

Un tas ir, piedodiet, tiesā. Å ajā gadÄ«jumā, ja pēc tam, izmantojot krējumu cilvēkus dokumentēta AlerÄ£ijas, apstipriniet to medicÄ«nisko palÄ«dzÄ«bu, kā arÄ« savlaicÄ«gu apelācijas tiesu ā€“ medicÄ«nas ekspertÄ«zi (vai pat konkrēti), tas var bÅ«t par tiesas uzvarētu prasÄ«bu par zaudējumu par maz kaitējumu veselÄ«bai. Un, ja Å”ie cilvēki bÅ«s daudz? Ak, un lidot ražotājus ā€œcaurules caurulēā€.

Nu, protams, tad ā€œtriksā€ ā€“ paziņojums par to, kas notiek ā€œā€¦ ātra atjaunoÅ”ana skrimŔļa ar nākamo deÄ£enerācija profilaksiā€. Tas ir tieÅ”i meli, jo tur nav mediju pasaulē ā€“ skat rakstu Chondroprotectors: mÄ«ti un realitāte. Visi pārējie efekti ir diezgan precÄ«zi: atvieglot muskuļu spazmas, novērÅ” tÅ«sku un tā tālāk,

.

AtjaunojoŔās darbÄ«bas ā€œHondroCreamā€ uz kuÄ£iem

Visbeidzot, uzskaitot terapeitiskā iedarbÄ«ba nelaimÄ«gie norādÄ«ja ā€œir tonizējoÅ”a sistēmu kuÄ£iem.ā€ Clumsier termins grÅ«ti iedomāties. Nē, lai rakstÄ«tu. ā€œEkstrakts kastanis ir tonizējoÅ”a iedarbÄ«ba uz asinsvadiem, novērÅ”ot tÅ«skuā€

Visbeidzot, Ŕķiet zvērestu: ā€œizcilas Ä«paŔībasā€. Vai arÄ«, lai tiktu pārsniegts?

General, HondroCream pirkt un izmantoÅ”ana ir iespējama, tas ir saskaņā ar Nikofleks, Capsicum un citiem vietējiem produktiem. ViņŔ sasilda sakarā ar sarkano piparu, un atdziest rēķina mentola un kampara. deÄ£eneratÄ«vas disku slimÄ«bas un izpausme akÅ«tas muguras sāpes, to var izmantot kā vietējo lÄ«dzekli, labāk kombinēto terapiju kopā ar pielikumiem un NPL, muskuļu relaksanti un citām piedevām.

Un, protams, Ŕī vietne ir rakstīts ar profesionāļiem, un, pamatojoties uz faktisko materiāla tikai. Un, ja sapnis, ne medicīnā !!!

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...