Fish XXL – viedokļi, un cena, kur nopirkt

[Total:    Average: /5]

inovatīvu produktu jomā preču ziemas zvejai – apsmidzināt aktivators nokošana Zivju XXL tika dibināta grupa zinātnieku, ar aktīvo palīdzību asociācijas Zvejnieku. Aktivētājs ir universāla ēsma, kas ir vienlīdz labi izpaužas dažādās ūdenstilpēs ar sāli un svaigu ūdeni.
Par darbības aktivatoru princips koduma ir balstīta uz luring zivju vienā vietā ar palīdzību smarža. Ēsma ir pieejama aerosola flakonu, kas padara izmantojot funkciju ērtu pat skarbos ziemas apstākļos.

Activator zivis ziemas zvejas Zivju XXL viegli izmantot: rūpīgi izturēties pret viņiem ar kādu no parastās ēsmas un iemērc to ūdenī. Ražotājs garantē, ka zivis ir aktīvi nokošana, neskatoties uz ārējo faktoru ietekmes.

Mierīgu, plēsīgās, Uzmanīgs visas zivju veidiem ir vienlīdz jutīgi pret smarža aktivatoru. Jums vairs nebūs jāuztraucas par nepareizi izvēlētu zvejas vietas vai nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

īpatnības un problēmas ziemas zvejai uz ledus

aukstajā sezonā faniem ziemas zvejai, ir jāpārvar vairākas problēmas:

 • Smagas laika apstākļi: auksts, stiprs vējš un bieza sniega
 • .

 • Ne vienmēr ir laba vieta makšķerēšanai.
 • Zivju un sliktu nozvejas trūkums.

Bait Fish XXL atrisina visas problēmas uzreiz. Tagad jums nav nepieciešams skriešanās pa ledu, meklējot piemērotu vietu: ražošana pati nāks uz jūsu caurums. Jums ir jādara, lai saņemtu to. Kas var būt labāks par šo?

Kas ir “lamatas”, lai nenojauš zvejniekiem?

Katrs makšķernieks vismaz reizi dzīvē ieguva “līks” uzņēmīgus uzņēmējus vai savu nezināšanu. Proti:

 • No ēsmas izmantošana ir bezjēdzīgi. “Mājas” vilinājums strādā aukstā dīķī. Zivju vienkārši nebūs sajust smaržu viņas, un jums tiks atstāti ar tukšām rokām. Netērējiet laiku, naudu un nervus šādām lietām.
 • Tur vienmēr ir iespēja saņemt tiešsaistē, gudrs izkrāpšanu. Do not get hormonālo un feromonu lures. Tas nav nekas vairāk kā reklāmas triks! Zivis jāiesaista smarža ir visdabiskākā ietekmi uz upju un jūras dzīvi.
 • daudzkomponentu viltus ēsmu. Zivis ir spēcīga smarža, un viņai nav nepieciešams “buķeti” simtiem garšu. Tas būs pietiekami kombinācijas četru un pat mazāk smakas. Vai nav pārmaksāt naudu par nevajadzīgu, kas acīmredzot nedarbojas.

No produkta Fish XXL

īpašības

Galvenās īpašības inovatīvā ēsmas ir panākt zivis:

 • Nozīmīga ietekme uz ožas receptori zivis.
 • Bloķēšana nervu receptorus zivīm: zāles atspējo laiku smadzenes, novēršot tādējādi atstāt āķi
 • .

 • Plaša “spektrs darbības”. Ēsma darbojas lielākajā zivju vienādi sugu.

Kāda veida zivju ēsmas zivtiņu darbus XXL?

unikālais sastāvs Miglošanas aktivators nokošana Zivju XXL ļauj lure visvairāk dažādas plēsīgo. Pievilcīgs zivīm “smaržu”, izplatās tālu ārpus vietā zveju, piesaistot lielus barus iedzīvotāju ezera.

sugas zivis, kas var lure izmantojot aktivators:

 1. Mierīgu zivis. Iedzīvotāji šo dabisko rezervuāru, kur tas ir reti, lai atrastu zvejnieks nevar izmantot, lai ēsmu, kas nozīmē, ka garša un smarža nozīmē, ka tie nav spoks. Gluži pretēji, zivis labprāt ņem ēsmu, jo līdzekļi ir pievilcīgi viņas aromātiskās vielas.
 2. plēsīgās zivis. Bieza viskozs tekstūru spray var pietiekami ilgi, lai paliktu uz ēsmas, kas ļauj jums, lai pievilinātu medījumu no attālām vietām, tostarp lielajiem plēsējiem.
 3. Piesardzīgs zivis. Drīzāk kautrīgs zivis reaģē uz ēsmas tumši toņi. Bagāts brūna krāsa vilinājumu izceļas aukstā un skaidru ūdeni, padarot ēsma pievilcīgu lielāko piesardzīgiem iedzīvotāju upes un jūru.

Parabolicheskie ķemme iztaisnošanai matu Fast Hair Straightener

No aktivatora kompozīcija

Visi dabīgs produkts padara tās lietošanu pilnīgi droši un liek viņam izceļas uz fona analogiem. No aktivatora kompozīcija sastāv tikai no četriem komponentiem:

 1. Olbaltumvielu kalmārs. Ir spēcīga ietekme uz vēdzeļu, asari, sams, Rotana.
 2. Kaferis liepa (citrusu decoratvie). Neatstās vienaldzīgu plauži, karpas, raudas, karūsas un līņi.
 3. Elephant ķiploki (a rocambole). Pievilcīga līdakas, karpas, karūsas un karpas.
 4. kaņepju eļļa. Ir īpaši vieta, plauži, SOP, līņus, raudas, plicis.
 5. OL>

  Tas ir tikai indikatīvs saraksts ar indivīdu, kas spēj lure daudzfunkcionālu aerosols. Faktiski, tas ietekmē upes, jūra, ezers iemītnieks.

  Par darbības Zivju XXL princips

  Galvenā iezīme unikālās lures Fish XXL savos spēcīgu iedarbību uz ožas orgānu zivis. Aromātiskās komponenti aerosols, izšķīst ūdenī ietekmēt nervu sistēmu un smadzeņu paraugiem, paralizē gribu un izturību. Ražošanas apzināti un labprātīgi iet uz āķa bez papildus iepriekš!

  Produkta priekšrocības pirms analogiem Zivju XXL

  Rīka unikalitāte padara to obligāti ziemas zvejai. Daudz pozitīvas atsauksmes apstiprina tikai tās efektivitāti. Trigger Fish bite XXL ir:

 • Certified produkts, kas ir veikta visu posmus testēšanai.
 • Compact rīku, iekļaujas pat nelielu kabatas.
 • ērtums katrā posmā. To var izmantot, nenoņemot cimdus.
 • Pievilcīgs ēsmu jebkuru zivju sugu.

Atzinumi un atsauksmes no profesionāliem makšķerniekiem

Makšķernieku-amatieri un profesionāļi, ir augstu novērtējuši efektivitāti un ērtības smidzināšanas aktivatoru nokošana Zivju XXL. Šeit ir reitings produkta no dažiem profesionāliem makšķerniekiem:

Valery Nesterov. Dalībnieks un laureāts starptautiskos konkursos ziemas zvejā: EM>

Ilya Golovin. Aktīvs dalībnieks un vairāku ieguvējs turnīros zvejas ziemā, kas notika Eiropā: EM>

Sergei Gerasimov. Kvalificēta instruktors par zveju ziemā: EM>

Kā pieteikties Zivju XXL

Ieteicams lietot produktu saskaņā ar nosacījumiem, kas izklāstīti pievienotajos norādījumos:

 1. Lietot ierīci parastās ēsmas, būs perfekti pat šķēles rupjmaizes.
 2. Lai pievilinātu civiliedzīvotāji ūdens faunas diezgan trīskārtīgs nospiežot pulverizatora aerosolu.
 3. plēsīgās zivis dod ēsmu ar biezu, koncentrēta garšu. Tas ir pietiekami, lai palielinātu devu aktivatoru divreiz (6-7 aerosoliem).
 4. Nozvejots 2-3 zivis? Atkal spray.
 5. Sēdēt klusumā 10-15 minūtes, baudīt dabas skaistumu, atpūsties, kamēr zivs peld pie jums uz āķa.
 6. OL>

  Patērētāju informēšana par cenu

  Aerosols activator koduma Zivju XXL. Tagad jūs varat iegādāties tikai 990 rubļu, ja vien šī summa varētu būt salīdzināma ar zivju skaitu jūs nozvejas, izmantojot šo brīnišķīgo rīku?!

About Šandors Lazovskis 446 Articles
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem