Grožis

Fish XXL ā€“ viedokļi, un cena, kur nopirkt

inovatÄ«vu produktu jomā preču ziemas zvejai ā€“ apsmidzināt aktivators nokoÅ”ana Zivju XXL tika dibināta grupa zinātnieku, ar aktÄ«vo palÄ«dzÄ«bu asociācijas Zvejnieku. Aktivētājs ir universāla ēsma, kas ir vienlÄ«dz labi izpaužas dažādās Å«denstilpēs ar sāli un svaigu Å«deni.
Par darbības aktivatoru princips koduma ir balstīta uz luring zivju vienā vietā ar palīdzību smarža. Ēsma ir pieejama aerosola flakonu, kas padara izmantojot funkciju ērtu pat skarbos ziemas apstākļos.

Activator zivis ziemas zvejas Zivju XXL viegli izmantot: rÅ«pÄ«gi izturēties pret viņiem ar kādu no parastās ēsmas un iemērc to Å«denÄ«. Ražotājs garantē, ka zivis ir aktÄ«vi nokoÅ”ana, neskatoties uz ārējo faktoru ietekmes.

Mierīgu, plēsīgās, Uzmanīgs visas zivju veidiem ir vienlīdz jutīgi pret smarža aktivatoru. Jums vairs nebūs jāuztraucas par nepareizi izvēlētu zvejas vietas vai nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

īpatnības un problēmas ziemas zvejai uz ledus

aukstajā sezonā faniem ziemas zvejai, ir jāpārvar vairākas problēmas:

 • Smagas laika apstākļi: auksts, stiprs vējÅ” un bieza sniega
 • .

 • Ne vienmēr ir laba vieta makŔķerÄ“Å”anai.
 • Zivju un sliktu nozvejas trÅ«kums.

Bait Fish XXL atrisina visas problēmas uzreiz. Tagad jums nav nepiecieÅ”ams skrieÅ”anās pa ledu, meklējot piemērotu vietu: ražoÅ”ana pati nāks uz jÅ«su caurums. Jums ir jādara, lai saņemtu to. Kas var bÅ«t labāks par Å”o?

Kas ir ā€œlamatasā€, lai nenojauÅ” zvejniekiem?

Katrs makŔķernieks vismaz reizi dzÄ«vē ieguva ā€œlÄ«ksā€ uzņēmÄ«gus uzņēmējus vai savu nezināŔanu. Proti:

 • No ēsmas izmantoÅ”ana ir bezjēdzÄ«gi. ā€œMājasā€ vilinājums strādā aukstā dÄ«Ä·Ä«. Zivju vienkārÅ”i nebÅ«s sajust smaržu viņas, un jums tiks atstāti ar tukŔām rokām. Netērējiet laiku, naudu un nervus Ŕādām lietām.
 • Tur vienmēr ir iespēja saņemt tieÅ”saistē, gudrs izkrāpÅ”anu. Do not get hormonālo un feromonu lures. Tas nav nekas vairāk kā reklāmas triks! Zivis jāiesaista smarža ir visdabiskākā ietekmi uz upju un jÅ«ras dzÄ«vi.
 • daudzkomponentu viltus ēsmu. Zivis ir spēcÄ«ga smarža, un viņai nav nepiecieÅ”ams ā€œbuÄ·etiā€ simtiem garÅ”u. Tas bÅ«s pietiekami kombinācijas četru un pat mazāk smakas. Vai nav pārmaksāt naudu par nevajadzÄ«gu, kas acÄ«mredzot nedarbojas.

No produkta Fish XXL

īpaŔības

Galvenās Ä«paŔības inovatÄ«vā ēsmas ir panākt zivis:

 • NozÄ«mÄ«ga ietekme uz ožas receptori zivis.
 • BloÄ·Ä“Å”ana nervu receptorus zivÄ«m: zāles atspējo laiku smadzenes, novērÅ”ot tādējādi atstāt āķi
 • .

 • PlaÅ”a ā€œspektrs darbÄ«basā€. Ēsma darbojas lielākajā zivju vienādi sugu.

Kāda veida zivju ēsmas zivtiņu darbus XXL?

unikālais sastāvs MigloÅ”anas aktivators nokoÅ”ana Zivju XXL ļauj lure visvairāk dažādas plēsÄ«go. PievilcÄ«gs zivÄ«m ā€œsmaržuā€, izplatās tālu ārpus vietā zveju, piesaistot lielus barus iedzÄ«votāju ezera.

sugas zivis, kas var lure izmantojot aktivators:

 1. MierÄ«gu zivis. IedzÄ«votāji Å”o dabisko rezervuāru, kur tas ir reti, lai atrastu zvejnieks nevar izmantot, lai ēsmu, kas nozÄ«mē, ka garÅ”a un smarža nozÄ«mē, ka tie nav spoks. Gluži pretēji, zivis labprāt ņem ēsmu, jo lÄ«dzekļi ir pievilcÄ«gi viņas aromātiskās vielas.
 2. plēsīgās zivis. Bieza viskozs tekstūru spray var pietiekami ilgi, lai paliktu uz ēsmas, kas ļauj jums, lai pievilinātu medījumu no attālām vietām, tostarp lielajiem plēsējiem.
 3. PiesardzÄ«gs zivis. DrÄ«zāk kautrÄ«gs zivis reaģē uz ēsmas tumÅ”i toņi. Bagāts brÅ«na krāsa vilinājumu izceļas aukstā un skaidru Å«deni, padarot ēsma pievilcÄ«gu lielāko piesardzÄ«giem iedzÄ«votāju upes un jÅ«ru.

Parabolicheskie ķemme iztaisnoŔanai matu Fast Hair Straightener

No aktivatora kompozīcija

Visi dabÄ«gs produkts padara tās lietoÅ”anu pilnÄ«gi droÅ”i un liek viņam izceļas uz fona analogiem. No aktivatora kompozÄ«cija sastāv tikai no četriem komponentiem:

 1. Olbaltumvielu kalmārs. Ir spēcīga ietekme uz vēdzeļu, asari, sams, Rotana.
 2. Kaferis liepa (citrusu decoratvie). Neatstās vienaldzīgu plauži, karpas, raudas, karūsas un līņi.
 3. Elephant ķiploki (a rocambole). Pievilcīga līdakas, karpas, karūsas un karpas.
 4. kaņepju eļļa. Ir Ä«paÅ”i vieta, plauži, SOP, līņus, raudas, plicis.
 5. OL>

  Tas ir tikai indikatīvs saraksts ar indivīdu, kas spēj lure daudzfunkcionālu aerosols. Faktiski, tas ietekmē upes, jūra, ezers iemītnieks.

  Par darbības Zivju XXL princips

  Galvenā iezÄ«me unikālās lures Fish XXL savos spēcÄ«gu iedarbÄ«bu uz ožas orgānu zivis. Aromātiskās komponenti aerosols, izŔķīst Å«denÄ« ietekmēt nervu sistēmu un smadzeņu paraugiem, paralizē gribu un izturÄ«bu. RažoÅ”anas apzināti un labprātÄ«gi iet uz āķa bez papildus iepriekÅ”!

  Produkta priekŔrocības pirms analogiem Zivju XXL

  Rīka unikalitāte padara to obligāti ziemas zvejai. Daudz pozitīvas atsauksmes apstiprina tikai tās efektivitāti. Trigger Fish bite XXL ir:

 • Certified produkts, kas ir veikta visu posmus testÄ“Å”anai.
 • Compact rÄ«ku, iekļaujas pat nelielu kabatas.
 • ērtums katrā posmā. To var izmantot, nenoņemot cimdus.
 • PievilcÄ«gs ēsmu jebkuru zivju sugu.

Atzinumi un atsauksmes no profesionāliem makŔķerniekiem

MakŔķernieku-amatieri un profesionāļi, ir augstu novērtējuÅ”i efektivitāti un ērtÄ«bas smidzināŔanas aktivatoru nokoÅ”ana Zivju XXL. Å eit ir reitings produkta no dažiem profesionāliem makŔķerniekiem:

Valery Nesterov. Dalībnieks un laureāts starptautiskos konkursos ziemas zvejā: EM>

Ilya Golovin. Aktīvs dalībnieks un vairāku ieguvējs turnīros zvejas ziemā, kas notika Eiropā: EM>

Sergei Gerasimov. Kvalificēta instruktors par zveju ziemā: EM>

Kā pieteikties Zivju XXL

Ieteicams lietot produktu saskaņā ar nosacījumiem, kas izklāstīti pievienotajos norādījumos:

 1. Lietot ierÄ«ci parastās ēsmas, bÅ«s perfekti pat Ŕķēles rupjmaizes.
 2. Lai pievilinātu civiliedzīvotāji ūdens faunas diezgan trīskārtīgs nospiežot pulverizatora aerosolu.
 3. plēsÄ«gās zivis dod ēsmu ar biezu, koncentrēta garÅ”u. Tas ir pietiekami, lai palielinātu devu aktivatoru divreiz (6-7 aerosoliem).
 4. Nozvejots 2-3 zivis? Atkal spray.
 5. Sēdēt klusumā 10-15 minūtes, baudīt dabas skaistumu, atpūsties, kamēr zivs peld pie jums uz āķa.
 6. OL>

  Patērētāju informÄ“Å”ana par cenu

  Aerosols activator koduma Zivju XXL. Tagad jÅ«s varat iegādāties tikai 990 rubļu, ja vien Ŕī summa varētu bÅ«t salÄ«dzināma ar zivju skaitu jÅ«s nozvejas, izmantojot Å”o brÄ«niŔķīgo rÄ«ku?!

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...