• Ses. Mai 8th, 2021

🙇 Vieta jums slimnicaberniem.lv

Portāls veltīts veselībai. Mēs aprakstīt pētījumus, kaites un ārstēšanas dažādām slimībām.

Fish XXL – cik tas maksā un vai ir vērts pērk

[Total:    Average: /5]

Activator zivis zivs Zivs XXL nāk formā pulverizatoru. Tās darbība ir aktivizēšana katra, pat mazas zivis, kas dzīvo ūdenī, turiet to zvejas vietas. Formulēšana izstrāde un iepakošana aktivatora graušana veica zinātnieki un profesionāliem zvejniekiem uz 3 gadiem. Sakarā ar to, tirgus bija medijs, ar unikālu, mīļākie zivju smaržu.

Daudzi makšķernieki ir ieinteresēti – ko medījums var noķert zivi ar šo strūklu

Caught gandrīz visas zivju sugas, ar palīdzību šīs aktivitātes pieaugumu. Plēsīgās zivis un mierīga mīl smaržu, ko ražo šī kokteiļa garšu. Tās blīvums apgrūtina aizmiglot ēsmu un upuri, pavadījumā smaržu zivju baru, pārejot no visattālākajos apgabalos virzienā epicentru smaržu.

bads izraisa darbības ar aktīvo vielu, paaugstina pat labi baroti un neaktīvu zivis. Viņa burtiski metas savu ēsmu. Jo vairāk paranojas veidi, justies droši, jo tumsā -. Brūns tonis aktivatora

Zivju ēsma Zivju XXL ir savs unikālais slepenais ierocis ir sabalansēta, labi izvēlēts recepšu sastāvdaļas.

No aktivatora nokošana Fish XXL kompozīcija

Tas bija darbs zinātnieku vairākās valstīs, šī iemesla dēļ, sastāvs bija unikāls, un tas ietver 4 sastāvdaļas:

 1. Rīks, kas ietver mīļākā no visām zivīm, taukiem un olbaltumvielām ir kaņepju eļļa. Viņš ir ļoti spēcīga smarža -. Aromāts ir iecienīts mierīga zivs piesaista raudas, Rudd un citus mazus trofejas
 2. Fragrance, piesaistot zivis dažādos izmēros – aromātu kaferis kaļķi. Augļi ar lielām pauguri un ir skāba garša. Bet garšvielas, kā arī šķidrā padarot lapas šo augu. Viņi ir ļoti spēcīga un ilgstoša smarža. Liels līņi, plauži būs vēlama.
 3. Augu atgādina krustojot sīpolus un ķiplokus, ar lielo, pastāvīgu un pikantu smaržu un garšu, ir zilonis ķiploku. Šis aromāts piesaista visvairāk lielāko indivīdiem plēsoņām.
 4. Viela ar augstu saturu olbaltumvielu un aminoskābju ir olbaltumviela no omāru. Zivis, mīlošs upuri “sabojāta”, stāsies jūsu ēsmu. Tas var būt vēdzeles, sams un citi.
 5. OL>

  Šis sastāvs ir savas priekšrocības un ļauj noķert trofeja zivis.

  Priekšrocības, izmantojot

  Izmantojot Zivju XXL spray aktivators, katrs makšķernieks saņem iespēju izņemt lielas zivis, saskaņā skaudīgs skatieniem blāvi kaimiņiem uz upi:

 • izraisīšana ēsmas atraktantu, jums nebūs jāgaida kodiena. Ātrākā zivs nekavējoties, bez sagatavošanās uzbrukt ēsmu. Tādēļ, dodoties uz dīķi, jums nevajadzētu lietot daudz siltas drēbes, zveja būs aktīvs, un jums būs aktīvi vicinot rokas, viviva trofeju.
 • Pateicoties smarža ziloņu ķiploku palielina iespēju saslimt ar lielu līdaku vai nags.
 • Universāls līdzeklis, kas ietver ne tikai no plēsoņām, bet mierīgu zivis. Tādēļ, dodoties makšķerēt, veikt dažas veida risinātu un stieņi.
 • Videi drošs produkts, drošs zivīm un cilvēkiem. Nav pārsteidzoši neaizsargātus ādas vietas.

Miglošanas princips Zivju XXL

Kā jūs zināt, zivs ir lielisks jutīgums pret smaržām. Tās var atklāt ūdens kolonnā, pat nelielu, neskaidra aromātu lielā attālumā no vietas liešana. Koncentrēti un intensīva smarža, to krāsas piesaista dažādas zivis. Ja nags, asari un citas plēsoņa iet uz smaržu aminoskābju no olbaltumvielu omāru, plotwise un Rudd noteikti ganāmpulka smaržu kaļķi. Pamatojoties uz šo principu darbības Zivju XXL principu.

Pēc iedarbojas uz receptoriem tas dod zivs sajūtu bada. Iekārtošanās uz gļotādas, smarža ietekmē smadzenes zivju, stāsta, ka viņa ir izsalcis un parāda viņai ceļu uz avotu mīļāko garšu. Viņa atstāj visu un iet uz savu āķi. Lūk, vienkāršs, bet efektīvs veids zvejas piedāvā aerosols ar bagātīgu aromātu.

uzsver Fish XXL

Ēsma vajadzētu rīkoties ar to, pirms jūs mest uz zobrata ūdenī. Neatkarīgi no ēsmas un laika tipam, tā izmantošanu tas ir apstrādāts ar straumi aerosols, vairākas reizes nospiežot vainagu. Ja miers ēsmas pietiekami pāris klikšķiem, vilinājums upes pirātiem tiek ārstēti ar 5 -7 reizes.

Pēc trīs neveiksmīgi kodumiem, mainīt ēsmu un apsmidzina ar aerosolu. Ziemas vai vasaras makšķerēšana būs atkarīgi ar aktīvo zivīm un ievērojamu nozvejas. Lietojiet zivis XXL smidzināšanas slēdzi, un baudīt upi ar klusumu un asajām sitieniem plēsoņas.

About Šandors Lazovskis
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

Šandors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem