Grožis

Bluronica ā€“ viedokļi, komentāri, cena, grumbas

Ja jÅ«s esat vairāk nekā 30, un jÅ«s atradÄ«siet jÅ«su skaistas sejas vecumu saistÄ«tās izmaiņas veidā sÄ«kas krunciņas, tas ir laiks, lai sāktu rÅ«pēties par savu ādu ar hialuronskābi. komplekss Hilaron ir moderna efektÄ«va lÄ«dzeklis ādas kopÅ”anai, protivodeistviya vecumu saistÄ«tās izmaiņas, skin.The seruma neprasa ieguldÄ«jumus vai iejaukÅ”anās no plastikas Ä·irurgiem, un lÄ«dz ar to neprasa lielus finansiālus izdevumus.

Kas ir Bluronicaand ko tas nozīmē

Bluronica ietver:

  • hialuronskābe, organisks savienojums, kas ir daļa no ādas un kura ir atbildÄ«ga par tās reÄ£enerējot. Gilyarova acid saglabā mitrumu ādā, pieŔķirot tam elastÄ«bu un pretdarbojas tās ietekmi uz vidi.
  • Collagen, proteÄ«ns, veicinot saglabāŔanu mitruma struktÅ«rā ādas ar izlÄ«dzināŔanas efektu. Kolagēna arÄ« palielina laiku iedarbÄ«bas kosmētiku uz ādas.
  • Amarants eļļa, kas satur skvalēnu organiskas vielas, kas aizsargā ādu no novecoÅ”anās un iespieÅ”anās no patogēnajām baktērijām caur ādu. Satur lielu daudzumu E vitamÄ«na, kas ir spēcÄ«gs antioksidants un fosfolipÄ«dus, kas regulē tauku vielmaiņu ādā.
  • vitamÄ«na komplekss vajadzÄ«ga, lai apgādātu ādu un veicina vielmaiņas procesus epidermā.

Bluronica

Bluronica iesniegta Gel activator un Intensive seruma.

Gel activator

satur hialuronskābi un kolagēnu . Pudele satur 30 ml gela apstrādā ādu ar krēmu vai citu kosmētisko līdzekļu.

No Bluronica efekts ir:

  • uzlabojumi struktÅ«rā epidermas,
  • izzuÅ”ana grumbas,
  • palielināt ādas elastÄ«bu,
  • uzlabot vispārējo ādas tonis,
  • atgrieÅ”anās kontÅ«ras jauns cilvēks.

Intensīvi seruma

ir pudele hialuronskābes koncentrāta 30 ml.

Serums stiprina procesus ādas atjaunoÅ”anos, aktÄ«vi dziedē rētas un sekas pinnes uz to, izlÄ«dzina dziļās grumbas.

Tas ir saistÄ«ts ar ražoÅ”anu hialuronskābes kolagēna un elastÄ«na un tā Ä«paŔībām, lai saglabātu mitrumu ādā.

Intensīva serums baro ādu ar būtiskām sastāvdaļām, atstājot ādu veselīgu un atjaunojoŔu to.

sarežģītajiem

IerÄ«ci var izmantot atseviŔķi: no rÄ«ta piemērot Gel aktivators, pirms gultas IntensÄ«vajā serumu. Sejas āda ir jāsagatavo brīža pieteikuma serumā.

Labākais veids, kā mazgāt seju ar nav daudz sārmainu ziepju un noslaukiet ādu ar tonizējoÅ”u losjonu. Uz tÄ«ras sejas intensÄ«vi piemērot produktu ar pirkstu, un atstāt uz 3-5 minÅ«tēm, piemērot krēmu, kas atbilst jÅ«su ādai.

Å Ä« procedÅ«ra tiek veikta katru dienu viena mēneÅ”a laikā. Å ajā laikā jÅ«su āda tiek izlÄ«dzināta un iegÅ«st elastÄ«bu, izbalināt sÄ«kās krunciņas un savelk brÅ«ces no pinnēm. Ja mēs piemērojam kompleksu uz seÅ”iem mēneÅ”iem, jÅ«s varat sasniegt izzuÅ”anu dziļākas grumbiņas.

Komplekss var lietot no 25 gadiem. Nav ieteicams lietot ar barojoŔām mātēm un grÅ«tniecēm. Starp citu kontrindikācijām jāpieŔķir slimÄ«bu ādas, sarkomas un klātbÅ«tni griezumiem un brÅ«ces uz sejas.

Jums vajadzētu arÄ« nepieņem paketes ar lielu tendenci uz alerÄ£isku reakciju s. Un labākais no visiem, pirms pieteikÅ”anās konsultēties ar savu kosmetologa.

Kur nopirkt Bluronicaic skābes no grumbām

Lai pasūtītu komplektu uz vietas https://gialuron-kompleks.org/. Aizpildiet formu ar savu vārdu un tālruņa numuru, uz kuru jūs sazināties ar uzņēmuma vadītājs.

Pērkot Ä«paÅ”umu piedāvā pamācÄ«bu un kvalitātes sertifikāts. Komplekss tiek piegādāts pa pastu.

viedoklis ārstu Bluronica

Most kosmetologi novērtēt kompleksa pozitīvi.

Vecākais kosmetologu skaistuma institūts Pauline Sokolovsky. EM>

ā€œhialuronskābes komplekssā€ ir efektÄ«vs lÄ«dzeklis, kā saglabāt jaunÄ«bu un skaistumu ādas sievietēm jebkurā vecumā. Complex tikai ā€œizslēdzā€ novecoÅ”anās procesu ādā. Āda tiek pastāvÄ«gi mitrināta no iekÅ”puses uz āru, palielinot tās elastÄ«bu. Grumbas izlÄ«dzinās un pazÅ«d, un dziļi tie kļūst mazāk redzamas. Galvenais efekts tiek sasniegts, pateicoties hialuronskābes, molekulā, kas spēj noturēt aptuveni tÅ«kstoti Å«dens molekulām. Tas tiek sasniegts, un efekts ir spēcÄ«gs mitrinoÅ”a. ā€

Klientu viedokļi Bluronica

Marina Skorobogatova 35 gadus vecs, EM> Pēc bÅ«tÄ«bas man ir sausa āda, tāpēc tā parādÄ«jās agri grumbas. Lietota daudz mitrinoÅ”o krēmu un citu preparātu un mitrina ādu. Ādas novecoÅ”anās, Ŕķiet, ir pārtraukta, bet grumbas nav pazudis. Internetā es redzēju reklāmas kompleksu hialuronskābes un nolēma veikt iespēja. Sakārtoti un to pacēla. Efekts drebēja mani. Mēnesi vēlāk āda kļuva elastÄ«ga un gluda, pazuda vārnu kājiņas ap acÄ«m. Turpināt izmantot Bluronica.

Antoņina Zemskova 40 gadiem, EM> Long meklēja universālu līdzekli, lai uzlabotu ādas viņas seju. Mēģināja daudz naudas un ieguva kompleksam Hialurons. Es to izmantot otrajā mēnesī. Teikt, ka āda kļuva labāk, tas ir grēkot pret patiesību. Es saņēmu jaunu seju. Darbā es nemitīgi jautāju, kas noticis ar jums, jums ir uzplaukusi. Uz ko es atbildu, sāka ar jaunu mīļāko nosaukts Bluronica.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...