• Ses. Mai 8th, 2021

🙇 Vieta jums slimnicaberniem.lv

Portāls veltīts veselībai. Mēs aprakstīt pētījumus, kaites un ārstēšanas dažādām slimībām.

Bluronica – viedokļi, komentāri, cena, grumbas

[Total:    Average: /5]

Ja jūs esat vairāk nekā 30, un jūs atradīsiet jūsu skaistas sejas vecumu saistītās izmaiņas veidā sīkas krunciņas, tas ir laiks, lai sāktu rūpēties par savu ādu ar hialuronskābi. komplekss Hilaron ir moderna efektīva līdzeklis ādas kopšanai, protivodeistviya vecumu saistītās izmaiņas, skin.The seruma neprasa ieguldījumus vai iejaukšanās no plastikas ķirurgiem, un līdz ar to neprasa lielus finansiālus izdevumus.

Kas ir Bluronicaand ko tas nozīmē

Bluronica ietver:

  • hialuronskābe, organisks savienojums, kas ir daļa no ādas un kura ir atbildīga par tās reģenerējot. Gilyarova acid saglabā mitrumu ādā, piešķirot tam elastību un pretdarbojas tās ietekmi uz vidi.
  • Collagen, proteīns, veicinot saglabāšanu mitruma struktūrā ādas ar izlīdzināšanas efektu. Kolagēna arī palielina laiku iedarbības kosmētiku uz ādas.
  • Amarants eļļa, kas satur skvalēnu organiskas vielas, kas aizsargā ādu no novecošanās un iespiešanās no patogēnajām baktērijām caur ādu. Satur lielu daudzumu E vitamīna, kas ir spēcīgs antioksidants un fosfolipīdus, kas regulē tauku vielmaiņu ādā.
  • vitamīna komplekss vajadzīga, lai apgādātu ādu un veicina vielmaiņas procesus epidermā.

Bluronica

Bluronica iesniegta Gel activator un Intensive seruma.

Gel activator

satur hialuronskābi un kolagēnu . Pudele satur 30 ml gela apstrādā ādu ar krēmu vai citu kosmētisko līdzekļu.

No Bluronica efekts ir:

  • uzlabojumi struktūrā epidermas,
  • izzušana grumbas,
  • palielināt ādas elastību,
  • uzlabot vispārējo ādas tonis,
  • atgriešanās kontūras jauns cilvēks.

Intensīvi seruma

ir pudele hialuronskābes koncentrāta 30 ml.

Serums stiprina procesus ādas atjaunošanos, aktīvi dziedē rētas un sekas pinnes uz to, izlīdzina dziļās grumbas.

Tas ir saistīts ar ražošanu hialuronskābes kolagēna un elastīna un tā īpašībām, lai saglabātu mitrumu ādā.

Intensīva serums baro ādu ar būtiskām sastāvdaļām, atstājot ādu veselīgu un atjaunojošu to.

sarežģītajiem

Ierīci var izmantot atsevišķi: no rīta piemērot Gel aktivators, pirms gultas Intensīvajā serumu. Sejas āda ir jāsagatavo brīža pieteikuma serumā.

Labākais veids, kā mazgāt seju ar nav daudz sārmainu ziepju un noslaukiet ādu ar tonizējošu losjonu. Uz tīras sejas intensīvi piemērot produktu ar pirkstu, un atstāt uz 3-5 minūtēm, piemērot krēmu, kas atbilst jūsu ādai.

Šī procedūra tiek veikta katru dienu viena mēneša laikā. Šajā laikā jūsu āda tiek izlīdzināta un iegūst elastību, izbalināt sīkās krunciņas un savelk brūces no pinnēm. Ja mēs piemērojam kompleksu uz sešiem mēnešiem, jūs varat sasniegt izzušanu dziļākas grumbiņas.

Komplekss var lietot no 25 gadiem. Nav ieteicams lietot ar barojošām mātēm un grūtniecēm. Starp citu kontrindikācijām jāpiešķir slimību ādas, sarkomas un klātbūtni griezumiem un brūces uz sejas.

Jums vajadzētu arī nepieņem paketes ar lielu tendenci uz alerģisku reakciju s. Un labākais no visiem, pirms pieteikšanās konsultēties ar savu kosmetologa.

Kur nopirkt Bluronicaic skābes no grumbām

Lai pasūtītu komplektu uz vietas https://gialuron-kompleks.org/. Aizpildiet formu ar savu vārdu un tālruņa numuru, uz kuru jūs sazināties ar uzņēmuma vadītājs.

Pērkot īpašumu piedāvā pamācību un kvalitātes sertifikāts. Komplekss tiek piegādāts pa pastu.

viedoklis ārstu Bluronica

Most kosmetologi novērtēt kompleksa pozitīvi.

Vecākais kosmetologu skaistuma institūts Pauline Sokolovsky. EM>

“hialuronskābes komplekss” ir efektīvs līdzeklis, kā saglabāt jaunību un skaistumu ādas sievietēm jebkurā vecumā. Complex tikai “izslēdz” novecošanās procesu ādā. Āda tiek pastāvīgi mitrināta no iekšpuses uz āru, palielinot tās elastību. Grumbas izlīdzinās un pazūd, un dziļi tie kļūst mazāk redzamas. Galvenais efekts tiek sasniegts, pateicoties hialuronskābes, molekulā, kas spēj noturēt aptuveni tūkstoti ūdens molekulām. Tas tiek sasniegts, un efekts ir spēcīgs mitrinoša. ”

Klientu viedokļi Bluronica

Marina Skorobogatova 35 gadus vecs, EM> Pēc būtības man ir sausa āda, tāpēc tā parādījās agri grumbas. Lietota daudz mitrinošo krēmu un citu preparātu un mitrina ādu. Ādas novecošanās, šķiet, ir pārtraukta, bet grumbas nav pazudis. Internetā es redzēju reklāmas kompleksu hialuronskābes un nolēma veikt iespēja. Sakārtoti un to pacēla. Efekts drebēja mani. Mēnesi vēlāk āda kļuva elastīga un gluda, pazuda vārnu kājiņas ap acīm. Turpināt izmantot Bluronica.

Antoņina Zemskova 40 gadiem, EM> Long meklēja universālu līdzekli, lai uzlabotu ādas viņas seju. Mēģināja daudz naudas un ieguva kompleksam Hialurons. Es to izmantot otrajā mēnesī. Teikt, ka āda kļuva labāk, tas ir grēkot pret patiesību. Es saņēmu jaunu seju. Darbā es nemitīgi jautāju, kas noticis ar jums, jums ir uzplaukusi. Uz ko es atbildu, sāka ar jaunu mīļāko nosaukts Bluronica.

About Šandors Lazovskis
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

Šandors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem