ā€

Atruna

Iekļauti Å”ajā mājas lapā informācija ir paredzēta tikai skaidri izglÄ«tÄ«bas mērÄ·iem. Par ieteikumus, idejas un viedokļi izteikti tÅ«res nevajadzētu kalpot par aizstājēju Ä«stu padomu no medicÄ«nas darbinieks.

Lai gan autori un izdevēji ir nodot savus labākos pÅ«les pārliecinoties iekļauto Å”ajā mājas lapā informācija ir precÄ«za, kā arÄ« zinātnes teorijas un bagātinātāju analÄ«zes bÅ«tÄ«ba nozÄ«mē svārstÄ«bas un izmaiņas. Tātad, mēs nevaram garantēt pilnÄ«gu precizitāti faktu iekļauti Å”ajā mājas lapā.

Tā rezultātā, ne autori, ne izdevēji Å”ajā mājas lapā vajadzētu saukt pie atbildÄ«bas par jebkuru izlaists, nepilnÄ«ga vai datēts materiāls.

Turklāt autori Å”ajā mājas lapā nebÅ«s atbildÄ«gs par situācijām, kurās lasÄ«tājs iegÅ«stamos atŔķirÄ«gus rezultātus no izmantojot Ä·Ä«miskās vielas, nekā tika attēlota ietvaros gidi. Jo ārpus mainÄ«gie un individuālie faktori bieži var mainÄ«t efektivitāti jebkurā bagātinātāju, rezultāti var atŔķirties.

Atbildība atruna:

Lasot Å”o tÄ«mekļa vietni, jÅ«s uzņemties visus riskus, kas saistÄ«ti ar, izmantojot padomus, dati un ieteikumi dotos, ar pilnu izpratni, ka tu, tikai, ir atbildÄ«gs par visu, kas var rasties, kā rezultātā liekot Å”o informāciju rÄ«koties jebkādā veidā, neatkarÄ«gi no jÅ«su interpretāciju padomu.

Lapas: juridiskā atruna un atbildības pārskats

Lapas ir vieta, kas kalpo, lai nodroÅ”inātu vispusÄ«gu analÄ«zi, ceļveži, un pārskatus par populārāko bagātinātāji tiek tirgots visā pasaulē. Sakarā ar palielinātu patēriņu, un risku, un patērē piedevas 2018. gadā, tas ir kļuvis pierādÄ«jies, ka mēs, kā organizācija, veikt skaidras mÅ«su juridiskos uzskatus, pienākumus un saistÄ«bas.

No biznesa mēs atrodamies, raksturs, ka izglÄ«tot cilvēkus, prasa, lai mÅ«su lasÄ«tājiem saprast ne tikai to, ko mēs darām, bet arÄ« to, ka pienākums iekļaujas plaŔākā jomu ASV un starptautisko tiesÄ«bu kopumā. Tā, piemēram, Ŕī rokasgrāmata ieskicēs juridiskās saistÄ«bas, pārskatus un saistÄ«bas vietnē.ā€